Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Японія та ЄС разом протистоятимуть росії та Китаю: «Усі розуміють, що поставлено на карту»

Колаж The Page

Колаж The Page

Японія та ЄС разом протистоятимуть Китаю та росії

Росія представляє безпосередню загрозу світовому порядку та розхитує його ядро з огляду на вторгнення в Україну та зближення Кремля з Китаєм, вважають у ЄС та Японії.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн назвала війну проти України варварською, а прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда висловив побоювання щодо посилення Китаю, пише The Washington Post.

Фото: twitter.com/vonderleyen

Фото: twitter.com/vonderleyen

Quote«Росія сьогодні є найбільшою загрозою світовому порядку з варварською війною проти України, її тривожним пактом із Китаєм і їхнім закликом до нових, дуже свавільних міжнародних відносин», — заявила голова Єврокомісії на саміті в Токіо.
Фото: twitter.com/vonderleyen

Фото: twitter.com/vonderleyen

Зі свого боку Кісіда підкреслив, що війна росії в Україні загрожує не тільки Європі:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Вторгнення росії в Україну – це не лише питання Європи, воно розхитує ядро міжнародного порядку, включно з Азією. Цього не можна терпіти».

Японія приєдналася до жорстких санкцій проти рф, побоюючись, що напад, якщо його не зупинити, може підштовхнути Китай захопити острів Тайвань, який Пекін вважає своєю провінцією.

Фото: twitter.com/vonderleyen

Фото: twitter.com/vonderleyen

Москва у відповідь на дії Токіо припинила переговори щодо мирного договору з Японією часів Другої світової війни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Урсула фон дер Ляєн схвалила дії Японії против рф і анонсувала поглиблення співпраці між Токіо та Брюсселем у сфері технологій, виробництва та безпеки.

Quote«По-перше, ми запускаємо сьогодні цифрове партнерство ЄС і Японії.
QuoteПо-друге, ми використовуватимемо нашу угоду про стратегічне партнерство для диверсифікації та зміцнення наших ланцюгів постачань.
QuoteПо-третє, ми домовилися інтенсивніше співпрацювати у сфері інфраструктури», — йдеться в її заяві, опублікованій у Twitter.

Урсула фон дер Ляєн також подякувала прем’єр-міністру Фуміо Кісіді за надзвичайну солідарність, яку Японія виявила, перенаправивши частину своїх постачань скрапленого природного газу до Європи.

Фото: twitter.com/vonderleyen

Фото: twitter.com/vonderleyen

Quote«Це було зроблено в критичний для нас час, у розпал європейського опалювального сезону. Ми цього не забудемо», — запевнила вона.

Співпраця між ЄС і Японією за ключовими напрямками, озвученими вище, за словами очільниці ЄК, допоможе позбутися залежності від рф і Китаю щодо ключових імпортних товарів, пов’язаних із енергією та напівпровідниками.

Quote«Як і ЄС, Японія розуміє, що тут поставлено на карту», — підкреслила голова Єврокомісії.
Фото: twitter.com/vonderleyen

Фото: twitter.com/vonderleyen


Контекст.

Коментарі

Всі новини