Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Санкції проти Росії: Японія може обмежити експорт передових технологій до РФ

Санкції проти Росії: Японія може обмежити експорт. Фото: Roméo Arnault on Unsplash

Санкції проти Росії: Японія може обмежити експорт. Фото: Roméo Arnault on Unsplash

Японія розглядає можливість приєднання до американських санкцій проти Росії в разі її повномасштабного вторгнення в Україну. Це сталося після того, як президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на газету Yomiuri.

За даними видання, планується обмежити експорт до РФ передових технологій, включно з напівпровідниками, технологіями, пов'язаними зі штучним інтелектом і робототехнікою. Зазначається, що нинішня заборона на експорт технологій, яку розглядає Японія, буде ширшою, ніж заборона, запроваджена щодо Росії у 2014 році.

Видання також повідомляє, що Токіо розглядає можливість посилення обмежень щодо російських банків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Увечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР». Один із пунктів обох указів передбачає здійснення Росією функцій щодо підтримання миру на їхній території. Рішення Путіна зустріло широкий міжнародний осуд. Разом із РФ незалежність «ЛДНР» зголосився визнати поки що тільки президент Сирії Башар Асад.

Коментарі

Всі новини