Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін підписав укази про визнання незалежності «ЛНР» та «ДНР»

Звернення Путіна до росіян 21 лютого – головне. Фото: сайт Кремля

Звернення Путіна до росіян 21 лютого – головне. Фото: сайт Кремля

Президент Росії Володимир Путін сьогодні, 21 лютого, під час телезвернення до російського народу підписав укази про визнання незалежними так званих «ДНР» та «ЛНР». Ба більше, глава РФ також офіційно узаконив дружбу, співпрацю та допомогу між Росією та вказаними республіками ОРДЛО, підписавши відповідні документи з їхніми ватажками Денисом Пушиліним та Леонідом Пасічником.

Під час звернення Путін багато говорив про його бачення історії СРСР та України; про допомогу, яку РФ тривалий час надавала українській стороні; про ситуацію з Донбасом тощо. Не обійшлося і без погроз. The Page зібрало головне.

Ситуація на Донбасі

Quote«Вважаю за необхідне прийняти вже давно назріле рішення: негайно визнати незалежність та суверенітет Донецької народної республіки та Луганської народної республіки. Прошу Федеральні Збори Російської Федерації підтримати це рішення, а потім і ратифікувати договір про дружбу та взаємодопомогу з обома республіками», — заявив Путін.

Він додав, що Москва робила все можливе, щоб зберегти територіальну цілісність України, однак ці спроби не увінчалися успіхом.

Історія СРСР та України за версією Путіна

Путін приділив значну частину свого виступу екскурсу в історію, однак у своїй інтерпретації. Він наголосив, що творцем України був В.І. Ленін і додав, що її можна називати на його честь.

Quote«Сучасна Україна повністю створена Росією за рахунок відторгнення частини її історичних територій, у мешканців ніхто нічого не питав… Хрущов навіщось подарував Крим Україні… Ленінські директиви втиснули Донбас у складі України, тепер в Україні йому зносять пам'ятники. .. Ви хочете декомунізації? Що ж, нас цілком це влаштовує. Ми готові показати, що таке справжня декомунізація»», — заявив він.

Вчергове Путін пожалкував про розпад Радянського союзу, а також про наслідки цієї події. Однак додав, що після 1991 року РФ допомагала колишнім країнам-членам СРСР, зокрема і Україні. За його оцінкою, в цілому за період з 1991 по 2013 роки Київ отримав від Москви близько $250 млрд.

Ядерний статус України

Путін прокоментував ймовірний вихід української сторони з Будапештського меморандуму.

Quote«Отримати тактичну ядерну зброю Україні буде набагато простіше, ніж деяким іншим державам, що ведуть такі розробки. Особливо у випадку технологічної підтримки з-за кордону. З появою в Україні зброї масового ураження ситуація у світі, у Європі, особливо для нас, для Росії, зміниться кардинальним чином», — наголосив він.

Україна в НАТО

Quote«Вступ України до НАТО та подальше розгортання тут об'єктів північноатлантичного альянсу – питання вирішене наперед. Це справа часу… Ми чітко розуміємо, що за такого сценарію рівень військових загроз для Росії кардинально, у рази підвищиться, і — звертаю особливу увагу — багаторазово зросте небезпека саме раптового удару по нашій країні. При цьому нас щораз намагаються переконати в тому, що НАТО — це миролюбний і суто оборонний союз. Мовляв, жодних загроз для Росії немає. Знову пропонують повірити на слово, але реальну ціну таким словам ми добре знаємо», — заявив російський лідер.

Контекст. Раніше Держдума країни-агресора на своєму засіданні ухвалила постанову про негайне направлення президенту РФ звернення щодо необхідності визнання самопроголошених Донецької та Луганської народних республік (так званих ДНР і ЛНР).

Після цього лідери самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» Леонід Пасічник і Денис Пушилін звернулися до президента РФ із проханням визнати ці території як незалежні держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини