МАЛІ БІЗНЕСИ

Малі бізнеси — рушії економіки. Вони розвивають громади й регіони, дають робочі місця та створюють унікальну крафтову продукцію. Проте для того, щоб конкурувати за покупців із великими торговими мережами, їм часто бракує актуальних знань. Глобальний договір ООН в Україні запустив освітній проєкт SEED, який уже другий рік поспіль допомагає малим підприємцям розвиватися, а найкращим із них надає гранти. У фокусі проєкту — підтримка аграрних бізнесів. Партнером освітньої програми є компанія PepsіCo в Україні, а фінансову підтримку для її реалізації надає PepsiCo Foundation.

ПРО КОНКУРС
Нині завершилася друга хвиля проєкту. Для участі в ній було відібрано близько 150 учасників з усієї України. Вони пройшли групові заняття з маркетингу, основ підприємництва, мистецтва презентації, проєктного менеджменту та інвестування від досвідчених лекторів. Разом із менторами вони працювали над посиленням своїх бізнес-ідей. На всіх етапах проєкту учасників SEED 2.0 підтримувала команда Глобального договору ООН в Україні, яка на їхні запити додатково залучала найкращих фахівців, щоб аграрії поглиблювали знання в тих сферах, які вважають ключовими для себе. Так вони дізналися більше про експорт, онлайн-продажі та юридичні аспекти підприємництва.  У фіналі конкурсу після пітчингу, який оцінювало експертне журі, 14 переможців отримали грантову підтримку від PepsiCo Foundation, МХП та Syngenta в Україні.

про SEEd

«SEED — це не лише навчання. Це спільнота підприємців, які прагнуть розвивати країну й починають це робити зі створення свого якісного продукту. Щоб відновити Україну кращою, ніж вона була до повномасштабної агресії Росії, бізнесам — як великим, так і малим — необхідно працювати в площині сталого розвитку. Ми даємо учасникам SEED розуміння, як це робити — з користю для своїх спільнот, масштабування свого бізнесу й майбутнього нашої країни», — Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

В основі SEEd

В основі SEED лежить ідея зернини, бізнес-ідеї, яка обовʼязково проросте, якщо її плекати. Також у цьому слові закладено головні принципи сталого розвитку, за якими мають працювати відповідальні бізнеси:

S — Sustainable / сталість
E — Empowering / розширення можливостей
E — Ethic / етика
D — Diverse / різноманіття


Кожен із проєктів-переможців має складник сталого розвитку, який сьогодні є неодмінною передумовою зростання бізнесу та на дії засвідчує його відповідальність перед суспільством. Адже саме сталі бізнеси — основа відновлення України від страшних наслідків війни Росії. Такими бізнесами є переможці проєкту SEED 2.0. Знайомтеся з ними ближче.

ПЕРЕМОЖЦІ

КОНКУРСУ

Солодкі фрипси та пастила «Vitamin wave»

Креветкова ферма

 

Крафтові вина з плодів і ягід

Трояндовий конфітюр «SUB ROSА»

Горіхова садиба

 

Перепелина продукція

 

Лікувальний корм для виноградного равлика

Пасіка

 

Онлайн-моніторинг зрошення «AQUATEC»

Крафтова сироварня

 

Чай «Дикі Роси»

 

Натуральний шоколад «SoYKa»

Сімейне фермерське господарство «Кооперація успіху»

Крафтова майстерня джемів та соусів «Your Jam»

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено