Любов Олексійко

SEED 2.0 дав мені основи бізнес-планування, а також навчив мистецтву презентації. Мені поки важко вдається подолати страх перед публічними виступами, але працюю над цим. Бо ж попереду — напрацювання клієнтської бази серед рестораторів!

Креветкова ферма

Любов Олексійко з дитинства має незвичайне захоплення — любов до акваріумістики. Саме перед початком набору на SEED 2.0 жінка вийшла з декретної відпустки й разом із сімʼєю почала нову справу — вирощування креветок.

Вибрала для себе вирощування найбільшої прісноводної креветки у світі — макробрахіум Розенберга. Маючи лише план бізнесу, Любов потрапила на проєкт SEED 2.0. Навчання допомогло підприємиці структурувати знання, створити чіткий алгоритм дій для розвитку й написати бізнес-план. У липні 2023-го закупила обладнання і підготувала приміщення ферми. А вже в середині вересня запустила мальок.

Головна опора Люби — чоловік та старший син — стали на захист України, тому жінка займається господарюванням, заручившись допомогою молодших діток. Ця сімейна ферма поки є мікропідприємством, але Любов докладає великих зусиль, щоб вона розвивалася, а виробництво — розширювалося.
Любов зазначає: «SEED 2.0 дав мені основи бізнес-планування, а також навчив мистецтву презентації. Мені поки важко вдається подолати страх перед публічними виступами, але працюю над цим. Бо ж попереду — напрацювання клієнтської бази серед рестораторів!»

Завдяки грандовим коштам Люба купила булер’ян, тому тепер
може не хвилюватись щодо космічних рахунків за електроенергію. Згодом у планах — підібрати обладнання сонячної електростанції, щоб ферма стала енергетично незалежною.

«Під час навчання на SEED 2.0 ми навчилися бути самостійним автономним мініпідприємством, яке має перспективи розвитку. А це — велика перевага і для нашої громади, і для інших людей, яким мій приклад може допомогти вийти зі скрути й повірити в себе», — підсумувала Любов.

Двері ферми будуть відчинені для ветеранів, для кого спільна
праця і згуртованість можуть стати психологічною опорою.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено