Вікторія Курченко

Під час навчання на проєкті SEED 2.0 мені сподобались лекції з проєктного менеджменту та сталого розвитку. Матеріали практично всіх занять були дуже корисними під час написання бізнес-плану проєкту. А доброзичлива атмосфера, яку створювали ментори й команда проєкту, підтримувала й мотивувала розвиватися.

Лікувальний корм для виноградного равлика

Пошук ідеального корму для вибагливих равликів — виклик для професіоналів. Прийняла його Вікторія Курченко, біологиня з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

А її помічниками в цьому стали колеги-науковці Олег Нестеренко

та Олег Маренков.

 

Команда має багаторічний досвід у лікуванні виноградних равликів та займається оцінюваннями їхнього фізіологічного стану, біохімічними та гістопатологічними дослідженнями, а також розробленням рецептурзбалансованих кормів.

 

Равликові ферми − новий перспективний бізнес в Україні. Орієнтовно 90% продукції йде на експорт у країни ЄС. На численні прохання фермерів у сфері равликівництва Вікторія вирішила організувати колег і спільно розробити рецептуру корму, який мав би лікувальний ефект та попереджував розвиток захворювань. На ринку України таких кормів немає.

Вікторія разом із командою вже має деякі напрацювання, які успішно пройшли перші експериментальні дослідження. На SEED 2.0 Вікторія прийшла, щоби перетворити лабораторне дослідження на робочу бізнес-модель.

«Під час навчання на проєкті SEED 2.0 мені сподобались лекції з проєктного менеджменту та сталого розвитку. Матеріали практично всіх занять були дуже корисними під час написання бізнес-плану проєкту. А доброзичлива атмосфера, яку створювали ментори й команда проєкту, підтримувала й мотивувала розвиватися», — розповідає Вікторія.

Отриманий грант допоможе Вікторії та її колегами розробити та випустити першу партію лікувально-профілактичного корму, а також започаткувати й налагодити бізнес із виготовлення кормів для молюсків.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено