Сергій Кривещенко

Приємно бачити, як програма розвивається. Хоч наша бізнес-ідея — учасниця SEED вдруге, ми її збагатили й покращили. Навчання знов дало нам поштовх до перезавантаження бізнесу, аналізу та втілення креативних ідей.

Перепелина продукція

Свій сімейний бізнес із виробництва перепелиної продукції Кривещенки запустили ще 2008 року. Поступово крок за кроком підприємство ввійшло втрійку лідерів галузі, а бренд «Чарівний птах» став відомий у всіх куточках України.

Але 28 лютого 2022 року все змінило. У село, а потім і на територію підприємства, зайшли російські окупанти. Розмістили там техніку й особовий склад. Російські війська розграбували та понищили все, що було на території ферми. Після того, як українські захисники звільнили село, на підприємстві залишилось тільки 3 % від 100 тис. поголів’я перепелів. Відновити минулі виробничі потужності не вдається і досі.

Однак перепел — це чарівна птиця. Він починає нести яйця вже на 45 день життя, тоді як курка — на 150 день. Сергій Кривещенко та його дружина Вікторія невтомно працюють і вірять, що так само швидко вдасться відновити своє колишнє виробництво.

Якщо порівнювати куряче й перепелине яйце, впевнену «пальму першості» отримує останнє, адже в його складі міститься вдвічі більше вітаміну А, В і D і вчетверо більше заліза, фосфору та кальцію. Крім цього, перепелині яйця багаті на молібден, калій, мідь, натрій і кобальт, поліненасичені жирні кислоти, каротиноїди.

Кривещенки вдруге беруть участь у конкурсі SEED і вдруге перемагають! «Приємно бачити, як програма розвивається. Хоч наша бізнес-ідея — учасниця SEED вдруге, ми її збагатили й покращили. Навчання знов дало нам поштовх до перезавантаження бізнесу, аналізу та втілення креативних ідей», — зазначив Сергій.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено