Маргарита Клець

Нові знання, які отримала на навчанні, використаю в житті, щоб розвивати свій бізнес, а з ним — і своє село, підтримувати військових та допомагати вимушено переміщеним родинам із дітьми.

Солодкі фрипси та пастила «Vitamin wave»

Маргарита Клець разом із родиною має родючу землею в Краматорському районі Донеччини. Уже понад 10 років вони займаються сільським господарство: висаджують пшеницю та кукурудзу, а також вирощують фрукти та овочі для продажу. 

Зараз родина має амбітний план — виготовляти з вирощених фруктів смачні й корисні солодощі.


Перед настанням повномасштабної війни Клець вирощували зернові. Проте в березні 2022-го війна змусила їх на рік залишити своє сільське господарство. Рік вони не засівали землю. 

Коли ж повернулися, почали садити полуницю. У перше ж літо вона рясно вродила. Це й підвело їх до ідеї вирощування і перероблення фруктів у смачну й корисну продукцію. А що смачного й корисного можна зробити з фруктів? Фрипси й пастилу!

Фрипси (сушені фрукти) та пастила — це натуральні продукти, які зберігають цінні вітаміни та мінерали. Малеча може ними ласувати, як цукерками, без шкоди для здоров’я зубів та всього організму.

Маргарита та її родина дуже вдячні за навчання в проєкті SEED 2.0. Нові знання, які отримала на навчанні, жінка використовує в житті, щоб розвивати свій бізнес, а з ним — і своє село, підтримувати військових та допомагати вимушено переміщеним родинам із дітьми. Грантові кошти переможці SEED 2.0 планують витратити на професійне обладнання для виготовлення пастили з домашніх фруктів.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено