Дмитро Лобач

Моя ціль — зробити пасіку ще більш масштабною і високотехнологічною, а також продовжувати селекційну роботу зі степовими бджолами.

Пасіка

Дмитро Лобач займається бджільництвом уже 19 років. У далекому 2004-му починав із нуля: сам розводив бджіл і робив вулики, а відкачувати мед допомагали брат та батько. До великої війни пасіка нараховувала понад 130 сімей бджіл. Клієнтами бджоляра були люди з усієї України. Особливу увагу Дмитро приділяв селекції та поширенню української степової породи бджіл.

Коли розпочалася повномасштабна війна, пасіка Дмитра опинилася в зоні бойових дій і була знищена артобстрілами. Постраждали також будинок і подвір’я. Під постійними обстрілами вдалося вивезти лише декілька вцілілих вуликів та частину інвентаря.
Понад усе зараз Дмитро прагне перемоги, а з нею — відновлення своєї пасіки на її попередньому місці. І саме на це чоловік спрямує грантові кошти — на закуповування бджіл та матеріалів під нові вулики. Ціль Дмитра — зробити пасіку ще більш масштабною і високотехнологічною, а також продовжувати селекційну роботу з українськими степовими бджолами.

У цьому йому неодмінно допоможуть знання, здобуті під час навчання на SEED 2.0, та приєднання до спільноти однодумців, які можуть у майбутньому стати цінними партнерами для бізнесу.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено