Олександр Павелківський

На SEED 2.0 я посилив навички підприємництва, лідерства та фінансової грамотності. Я отримав практичні рекомендації і поради від менторів та колег-підприємців. Навчився краще презентувати свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам. Розширив мережу корисних контактів та нових знайомств.

Онлайн-моніторинг зрошення «AQUATEC»

Сьогодні щоб придбати професійні і високоякісні прилади для вимірювання вологості ґрунту у промислових насадженнях і
посівах зрошуваних агрокультур, не потрібно звертатися до закордонних виробників. Унікальну технологію виробництва
такого обладнання в Україні розробила і впровадила компанія AQUATEC, яка також реалізовує і професійні прилади –
тензіометри AQUAMETER та тензіометричні IoT системи BIONICA для ефективного управління системами зрошенням агрокультур. Заснував цей бізнес Олександр Павелківський. Впродовж 7 років він разом із командою його й розвиває.

Клієнтами компанії стали понад 1000 фермерів, реалізовано більш ніж 4000 приладів та впроваджено 35 систем для керування водним режимом ґрунту культур. Компанія AQUATEC допомогла оптимізувати промислове зрошення в Україні на площі понад 10 000 га.

Через тривалу широкомасштабну війну Росії проти України Олександр Павелківський втратив значну частину ринку збуту на територіях Півдня і Сходу країни. Бойові дії, окупація української землі, а також підрив дамби на Каховській ГЕС наразі знищили найбільшу кількість зрошуваних площ для вирощування агропродукції.
Зміна безпекової ситуації змінює ринки. Сьогодні впевнено
зростає зацікавленість у тензіометрах та системах дистанційного моніторингу і оптимізації поливу в тих регіонах України, де зосереджена основна кількість агропродовольчих підприємств,
що вирощують овочеві і плодово-ягідні культури, зернові й бобові, лікарські та ефіроолійні рослини, декоративні квіти та ін.
Фермери, які працюють із цими культурами, і є головними клієнтами компанії.

AQUATEC із радістю продовжує допомагати агровиробникам України, а проєкт SEED 2.0 підтримав розвиток бренду: «Завдяки SEED 2.0 я посилив навички підприємництва, лідерства та фінансової грамотності. Я отримав практичні рекомендації і поради від менторів та колег-підприємців. Навчився краще презентувати свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам. Розширив мережу корисних контактів та нових знайомств», – підсумовує пройдене Олександр.

За допомогою гранту підприємець планує модернізувати IoT систему BIONICA власним вебпрограмним забезпеченням. Це дозволить створити повноцінний український продукт від торгової марки AQUATEC, який досліджує і надає оперативну, точну і достовірну інформацію про середовище вирощування агрокультур, зокрема динаміку наявної і доступної вологи в ґрунті. Це дасть агропідприємствам можливість швидко і якісно керувати зрошенням поля, саду або теплиці. Впровадження систем BIONICA сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових агропродовольчих підприємств України. Адже саме такі бізнеси успішно інтегруються в конкурентні українські та міжнародні ринки.

2023 © SEED 2.0 | Усі права захищено