Редакція

Black Logo

Ділове видання

The Page (pg) сприяє розвитку економіки України через інформування бізнесменів, інвесторів, економічно активних читачів у нашій країні та за кордоном про події в економіці, бізнесі, урядових колах. Ми публікуємо факти, думки, статті та коментарі, які б надихали наших користувачів на створення нових бізнесів і допомагали ухвалювати інвестиційні рішення.

Хто працює над проектом

Foto

Андрій Юхименко

Головний редактор

У діловій журналістиці 15 років. Більшу частину цього часу працював у газеті «КоммерсантЪ» (Україна), де пройшов шлях від кореспондента до першого заступника головного редактора, керівника Ділового блоку. Створив разом з партнерами діловий тижневик «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.

Foto

Олег Гавриш

Перший заступник головного редактора, керівник спеціальних проектів

У діловій журналістиці з 1997 року. Публікувався у десятках українських та зарубіжних ЗМІ, серед яких «КоммерсантЪ», «Ведомости», Forbes. Створив разом з партнерами два прибуткових телевізійних проекти – тижневик «Перша Шпальта» та програму «Перший на селі» на каналі UA: Перший. Має ступінь Executive MBA «Единбурзької бізнес-школи».

Foto

Євген Чорновалов

Випускаючий редактор

Починав свою кар'єру на посаді кореспондента, а потім – випускаючого редактора новинної стрічки сайту «НВ Бізнес». Працював журналістом ділового тижневика «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.

Foto

Ольга Шульга

Оглядач

Працювала фінансовим журналістом видань «Лига.net» та «Дзеркало тижня». Була найпопулярнішим автором сайту «НВ Бізнес». Також працювала кореспондентом і редактором ділового тижневика «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.

Foto

Яна Панюшкіна

Редактор THE PAGE - Style

Б'юті-журналіст із багаторічним досвідом. Ведуча рубрики Style ділового тижневика «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший. Автор статей у кількох популярних виданнях, таких як «КоммерсантЪ» (Україна), Forbes (Україна), Vogue (Україна). Добре знає, що таке стиль для ділових людей.

Foto

Ната Штука

Редактор

Працювала редактором новинної стрічки ділового сайту «НВ Бізнес». Автор статей на цьому сайті і телевізійних сюжетів у програмі «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.