Facebook Pixel

Редакція

Black Logo

Ділове видання

The Page (pg) сприяє розвитку економіки України через інформування бізнесменів, інвесторів, економічно активних читачів у нашій країні та за кордоном про події в економіці, бізнесі, урядових колах. Ми публікуємо факти, думки, статті та коментарі, які б надихали наших користувачів на створення нових бізнесів і допомагали ухвалювати інвестиційні рішення.

Хто працює над проектом

Foto

Олексій Батурін

Головний редактор The Page

Олексій Батурін має більше 20 років досвіду в журналістиці. Кар’єру починав у Криму, де працював у газеті «Кафа» на таких посадах, як-от репортер, редактор і головний редактор. 2014 року переїхав до Києва, де почав працювати оглядачем журналу «Фокус», а потім на таких посадах, як-от редактор відділу «Суспільство», заступник головного редактора сайту focus.ua. Також співпрацював із різними виданнями: «Радіо Свобода», Delfi, «Телекритика», УП. З 2022 року працює з командою The Page на посаді головного редактора.

Foto

Кіра Іванова

Редакторка новин The Page та SPEKA

Кіра Іванова має 25 років досвіду на медіаринку. Працювала в багатьох виданнях, як-от «Економічні ізвестія», «Бізнес», «Коментарі», «Телекритика», Kfund.media, GMK.center та інших. Натепер обіймає посаду редакторки новин і керує новинними редакціями The Page та SPEKA.

Foto

Ірина Смирнова

Журналістка The Page

Ірина Смирнова має понад 20 років досвіду в журналістиці. Починала в регіональній газеті «Кафа» (Феодосія, Крим). Очолювала пресцентр IPC-Феодосія. Протягом 10 років проводила навчання в школах журналістики для дітей і підлітків. У The Page пише тексти на бізнесові теми.

Foto

Марія Бабенко

Редакторка The Page

Марія Бабенко має понад 20 років досвіду в журналістиці. Працювала економічною оглядачкою у провідних українських виданнях, як-от журнал «Фокус», ЛІГАБізнесІнформ, журнал «Деньги». Зокрема, у «Фокусі» брала участь у підготовці редакційних рейтингів найбагатших українців, найкращих топменеджерів, найкращих роботодавців тощо. Отримувала відзнаки у журналістських конкурсах Pressvanie, Media etc. 2.0 та ін. У The Page обіймає посаду редакторки від червня 2022 року. Пише на теми економіки, бізнесу, фінансів.

Foto

Валерій Моїсеєв

Редактор розділу «Економіка» в The Page

Валерій Моісєєв має 27 років досвіду в журналістиці. Працював журналістом у таких виданнях, як-от: «Бізнес», «Компаньйон», «Управдом», «ЛІГА: Закон» та інших. Натепер є редактором розділу Економіка» в The Page, де з огляду на свій 27-річний досвід експертно й розгорнуто пише на економічні та фінансові теми. Крім них, основними напрямками професійного інтересу є бізнес і IT.

Foto

Владислав Миронович

Ком’юніті-менеджер The Page та SPEKA

Владислав Миронович має 15 років досвіду роботи у журналістиці переважно у друкованих виданнях та онлайн-проєктах за напрямом інформаційних та фінансових технологій. Серед роботодавців — «СофтПрес», Vodafone, «Алло», БАКОТЕК, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Брав активну участь у створенні першого в Україні Каталогу фінтех-компаній. У The Page та SPEKA відповідає за колумністів.

Foto

Максим Красіков

Новинар The Page

У Максима Красікова понад п’ять років досвіду роботи у журналістиці. Працював у газеті «Ліца» та у виданні «Гроші-Інформатор». У журналістиці цікавиться приватизацією, діяльністю бізнес-корпорацій та відкритими даними. Натепер новинар The Page.

Foto

Дмитро Мухін

Новинар The Page

Дмитро Мухін має більш ніж 25 років досвіду роботи у медіа. Працював журналістом, відеоінженером і продюсером на телеканалах «Інтер», НТН, ICTV та інших. Натепер обіймає посаду новинаря The Page, де пише переважно про бізнес та економіку.

Foto

Анастасія Ковальова

Новинар The Page

Анастасія Ковальова має два роки досвіду роботи у сфері журналістики. Працювала в багатьох виданнях, у тому числі "СтопКор", "Обозреватель" та інших. Натепер обіймає посаду редакторки новин The Page.

Foto

Сергій Охрименко

CEO The Page та SPEKA

Сергій Охріменко має понад 20 років досвіду роботи в медіа. Керував проєктами як в медіа, так і в традиційному бізнесі. У 2017-2019 роках був членом ради директорів WAN-IFRA від України. Натепер працює з командами The Page та SPEKA на посаді CEO.

Foto

Віталій Новак

Директор з розвитку The Page та SPEKA

Віталій Новак має більш ніж 25 років досвіду роботи у ЗМІ. Спочатку він працював автомобільним журналістом на радіо («Лідер» 101,9 FM), телебаченні (ТРК «Ера», проєкт «Авто Сапієнс») та у друкованих виданнях. Був головним редактором журналу «Автомір» в Україні, звідки перейшов на посаду заступника гендиректора у ВГ «Автоцентр». На цьому етапі автомобілі перейшли із професії у хобі, а фінанси стали професією. Від 2020 року працював комерційним директором ВГ «Картель», від 2022-го є директором з розвитку The Page та SPEKA.

Foto

Станіслав Матюшенко

Head of Digital у The Page та SPEKA

Станіслав Матюшенко має досвід у сфері онлайн-реклами майже 20 років, свій перший сайт зробив у 2002-му. Працював як в агенціях (Seo-Studio, Brainbery, NGN-agency), так і з окремими клієнтами. Був організатором найбільших конференцій з SMM, email-маркетингу та контент-маркетингу. Викладав digital-дисципліни на курсах різних шкіл, є лектором ЄБРР з діджитал-маркетингу. Має досвід у онлайн-маркетингу для фармацевтичного бізнесу, для медицини, онлайн-навчання, e-commerce, а тепер і для медіа. Натепер в The Page та SPEKA займається аналітикою, рекламою та вдосконаленням проєктів.

Foto

Діана Полуніна

SEO-фахівець у The Page

Діана Полуніна - магістр журналістики. Має понад три роки досвіду у цій області. Більшу його частину отримала, працюючи журналістом у The Page, де пройшла шлях від редактора стрічки новин до редактора відділу «Бізнес». Зараз у The Page вона обіймає посаду SEO-фахівця, де аналізує тренди, допомагає редакції добирати теми, оптимізує тексти та просуває їх у пошукових системах.

Foto

Євстахія Мельникова

Head of SMM The Page та SPEKA

Євстахія Мельникова має більше п’яти років досвіду роботи з текстами. Здобувала вона його переважно на фрилансі, також працювала у Харківському ІТ Кластері. Авторка статей про культуру та ІТ, співавторка книги «Лабораторія сучасного мистецтва» від IZOLYATSIA. Натепер в The Page та SPEKA керує Telegram-каналами, Facebook-сторінками та іншими каналами комунікації проєктів.