Facebook Pixel

Редакція

Black Logo

Ділове видання

The Page (pg) сприяє розвитку економіки України через інформування бізнесменів, інвесторів, економічно активних читачів у нашій країні та за кордоном про події в економіці, бізнесі, урядових колах. Ми публікуємо факти, думки, статті та коментарі, які б надихали наших користувачів на створення нових бізнесів і допомагали ухвалювати інвестиційні рішення.

Хто працює над проектом

Foto

Андрій Юхименко

Головний редактор

У діловій журналістиці 15 років. Більшу частину цього часу працював у газеті «КоммерсантЪ» (Україна), де пройшов шлях від кореспондента до першого заступника головного редактора, керівника Ділового блоку. Створив разом з партнерами діловий тижневик «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.

Foto

Олег Гавриш

Перший заступник головного редактора, керівник спеціальних проектів

У діловій журналістиці з 1997 року. Публікувався у десятках українських та зарубіжних ЗМІ, серед яких «КоммерсантЪ», «Ведомости», Forbes. Створив разом з партнерами два прибуткових телевізійних проекти – тижневик «Перша Шпальта» та програму «Перший на селі» на каналі UA: Перший. Має ступінь Executive MBA «Единбурзької бізнес-школи».

Foto

Яна Панюшкіна

Редактор THE PAGE - Style

Б'юті-журналіст із багаторічним досвідом. Ведуча рубрики Style ділового тижневика «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший. Автор статей у кількох популярних виданнях, таких як «КоммерсантЪ» (Україна), Forbes (Україна), Vogue (Україна). Добре знає, що таке стиль для ділових людей.