Facebook Pixel

Редакція

Black Logo

Ділове видання

The Page (pg) сприяє розвитку економіки України через інформування бізнесменів, інвесторів, економічно активних читачів у нашій країні та за кордоном про події в економіці, бізнесі, урядових колах. Ми публікуємо факти, думки, статті та коментарі, які б надихали наших користувачів на створення нових бізнесів і допомагали ухвалювати інвестиційні рішення.

Хто працює над проектом

Foto

Катерина Венжик

Шеф-редакторка The Page та SPEKA

Катерина Венжик закінчила «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», після чого багаторазово навчалася діджитал-журналістиці та економіці на курсі DFJ і різноманітних програмах на Coursera (і вважає, що треба повторювати це щонайменше раз на 3 - 5 років). Має понад 20 років досвіду на медіаринку. Працювала журналістом у таких виданнях, як-от: «Ділові столиця», «Ліга», «Діловий», запускала й очолювала портал «Контракти.UA» та 5 років була головним редактором Delo.ua. Натепер у The Page та SPEKA керує редакціями, а також підтримує якість контенту та функціонал сайту.

Foto

Олексій Батурін

Головний редактор The Page

Олексій Батурін має більше 20 років досвіду в журналістиці. Кар’єру починав у Криму, де працював у газеті «Кафа» на таких посадах, як-от репортер, редактор і головний редактор. 2014 року переїхав до Києва, де почав працювати оглядачем журналу «Фокус» на таких посадах, як-от редактор відділу «Суспільство», заступник головного редактора сайту focus.ua. Також співпрацював із різними виданнями: «Радіо Свобода», Delfi, «Телекритика», УП, Bird In Flight. З 2022 року працює з командою The Page на посаді головного редактора.

Foto

Володимир Хомяков

Випусковий редактор The Page та SPEKA

Володимир Хомяков має досвід у журналістиці 25 років. Працював автором і редактором у таких виданнях, як-от: «Бізнес», «Економічні новини», «Контракти», «Інвестгазета», «Фокус» та інших. Пише на теми бізнесу, економіки, технологій і працює з інфографікою. Натепер є редактором в The Page.

Foto

Кіра Іванова

Редакторка новин The Page та SPEKA

Кіра Іванова має 25 років досвіду на медіаринку. Працювала в багатьох виданнях, як-от «Економічні ізвестія», «Бізнес», «Коментарі», «Телекритика», Kfund.media, GMK.center та інших. Натепер обіймає посаду редакторки новин і керує новинними редакціями The Page та SPEKA.

Foto

Валерій Моїсеєв

Редактор розділу «Економіка» в The Page

Валерій Моісєєв має 27 років досвіду в журналістиці. Працював журналістом у таких виданнях, як-от: «Бізнес», «Компаньйон», «Управдом», «ЛІГА: Закон» та інших. Натепер є редактором розділу Економіка» в The Page, де з огляду на свій 27-річний досвід експертно й розгорнуто пише на економічні та фінансові теми. Крім них, основними напрямками професійного інтересу є бізнес і IT.

Foto

Олександра Захарова

Проджект-менеджер у The Page

Олександра Захарова має 15 років досвіду в медіа. Працювала у виданнях «Сегодня», UBR.UA, «Обозреватель», «Ділова Столиця», Bigmir.net, «Новий Регіон», UPOGAU, де обіймала різноманітні посади, а саме: редактор, кореспондент, SMM-фахівець, заступник головного редактора, головний редактор, менеджер проєктів, що свідчить про неї як про різнобічного фахівця. Олександра пише на політичні, економічні, бізнес- та IT-теми, а також про освіту та медицину, у чому їй допомагають знання цифрової безпеки та вільне володіння англійською (upper intermediate) та данською (А2) мовами. Додатковим досвідом у медіа є написання KPI для журналістів медіасайту та написання стратегій розвитку сайтів, що говорить про неї як про експерта у сфері медіа. У The Page обіймає посаду проджект-менеджера, де працює з комерційним відділом.

Foto

Ірина Смирнова

Журналістка The Page

Ірина Смирнова має понад 20 років досвіду в журналістиці. Починала в регіональній газеті «Кафа» (Феодосія, Крим). Очолювала пресцентр IPC-Феодосія. Протягом 10 років проводила навчання в школах журналістики для дітей і підлітків. У The Page пише тексти на бізнесові теми.

Foto

Ольга Мулько

Редакторка колонок The Page

Ольга Мулько працює в журналістиці більше 15 років. Крім того, 3,5 роки займалася внутрішніми та маркетинговими комунікаціями для бренда YASNO. До команди The Page в 2022 році. Зараз обіймає посаду редакторки колонок, залучаючи до співпраці цікавих і авторитетних експертів.

Foto

Діана Полуніна

SEO-фахівець у The Page

Діана Полуніна - магістр журналістики. Має понад три роки досвіду у цій області. Більшу його частину отримала, працюючи журналістом у The Page, де пройшла шлях від редактора стрічки новин до редактора відділу «Бізнес». Зараз у The Page вона обіймає посаду SEO-фахівця, де аналізує тренди, допомагає редакції добирати теми, оптимізує тексти та просуває їх у пошукових системах.

Foto

Олександра Біляєва

Social Media Specialist The Page

Олександра Біляєва має 7 років досвіду в журналістиці та PR. Свій шлях вона почала з інформаційно-новинного порталу «Шиповник», де 2,5 року працювала журналісткою та головною редакторкою. Після цього була помічником народного депутата, брала участь у просуванні декількох депутатів під час виборів у 2020 році, працювала SMM і PR-manager у гумористичній студії «Мамахохотала». У вільний час пише тексти для IT-компаній, а також про кіно для кіностудії FILM.UA Group. У The Page займається просуванням соцмереж Facebook, Instagram, Viber, Twitter і Telegram.