Facebook Pixel

Редакція

Black Logo

Ділове видання

The Page (pg) сприяє розвитку економіки України через інформування бізнесменів, інвесторів, економічно активних читачів у нашій країні та за кордоном про події в економіці, бізнесі, урядових колах. Ми публікуємо факти, думки, статті та коментарі, які б надихали наших користувачів на створення нових бізнесів і допомагали ухвалювати інвестиційні рішення.

Хто працює над проектом

Foto

Андрій Юхименко

Головний редактор The Page

Андрій Юхименко має 18 років досвіду в діловій журналістиці. Більшість цього часу працював журналістом у газеті «КоммерсантЪ» (Україна). Там він пройшов шлях від кореспондента до першого заступника головного редактора, керівника ділового блоку, що говорить про нього як про справжнього професіонала. З бізнесом знайомий не лише зі слів людей, про яких писав, а й особисто. Крім The Page спільно з партнерами створив діловий тижневик «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший, який і зараз успішно функціонує. У The Page він підтримує якість контенту та функціонал сайту, бере інтерв'ю у відомих в Україні людей.

Foto

Олег Гавриш

Заступник головного редактора The Page

Олег Гавриш має вищу економічну освіту, а також рівень Executive MBA «Единбурзької бізнес-школи», що говорить про нього як про експерта в цій сфері. Досвід у діловій журналістиці – 25 років. Його матеріали публікували десятки українських та іноземних ЗМІ, з-поміж яких «Комерсант», «Відомості», Forbes. Створив разом із партнерами два прибуткові телевізійні проєкти – тижневик «Перша Шпальта» та програму «Перший на селі» на каналі UA: Перший. Зараз у The Page він пише авторські матеріали, бере інтерв'ю та співпрацює за відеоконтентом.

Foto

Яна Панюшкіна

Редакторка The Page - Style

Яна Панюшкіна працює в бьюті-журналістиці 25 років, завдяки чому її можна назвати експертом у цій сфері. Працювала журналістом у таких популярних виданнях, як-от «Комерсант» (Україна), Forbes (Україна), Vogue (Україна). Наразі є редактором The Page - Style, де не тільки пише про бьюті, моду та інше, а й редагує авторів розділу. Також Яна є керівником рубрики Style ділового тижневика «Перша Шпальта» на каналі UA: Перший.

Foto

Діана Полуніна

SEO-фахівець у The Page

Діана Полуніна - магістр журналістики. Має понад три роки досвіду у цій області. Більшу його частину отримала, працюючи журналістом у The Page, де пройшла шлях від редактора стрічки новин до редактора відділу «Бізнес». Зараз у The Page вона обіймає посаду SEO-фахівця, де аналізує тренди, допомагає редакції добирати теми, оптимізує тексти та просуває їх у пошукових системах.

Foto

Сергій Суховський

Редактор розділу «Авто» в The Page

Сергій Суховський має 23-річний досвід у журналістиці. Працював у таких виданнях, як-от: «Комерсант», «Автоцентр», «Сигнал», Playboy, «Бізнес», Autoua.net. З огляду на великий досвід є експертом в області автомобілів і транспорту. Зараз він обіймає посаду редактора розділу «Авто» в The Page, де пише про новини зі світу авто, а також робить експертні огляди та тест-драйви автомобілів. Крім авто, цікавиться такими темами, як-от нафтобізнес, банківська справа, страхування, історія, географія/туризм.

Foto

Валерій Моїсеєв

Редактор розділу «Економіка» в The Page

Валерій Моїсеєв має 27 років досвіду в журналістиці. Працював журналістом у таких виданнях, як-от: «Бізнес», «Компаньйон», «Управдом», «ЛІГА: Закон» та інших. Натепер є редактором розділу Економіка» в The Page, де з огляду на свій 27-річний досвід експертно й розгорнуто пише на економічні та фінансові теми. Крім них, основними напрямками професійного інтересу є бізнес і IT.

Foto

Леся Соловчук

Редакторка розділу «Нерухомість» у The Page

Леся Соловчук має досвід роботи в журналістиці 26 років. Працювала журналістом на телеканалі «Міст», у виданнях ПІК («Політика і культура»), «Газета по-київськи», онлайн-виданнях ForUm, Rupor та інших. Писала про нерухомість у часописах «Контракти» та «Особистий рахунок». Крім того, має досвід політичного журналіста та 10-річний стаж у державному піарі. Вела інформаційний супровід РНБО під час гарячої фази російсько-української війни (2014 – 2015). Також була одним із керівників Інфоцентру «Україна-2012» під час Євро-2012, розробником інформаційної стратегії та головним редактором сайту «Україна 2012». Як редакторка відділу «Нерухомість» у The Page пише про розвиток ринку нерухомості та ритейлу в Україні.

Foto

Максим Нечипоренко

Редактор стрічки новин у The Page

Максим Нечипоренко має освіту у сфері банків і фінансів, через те на цих темах розуміється професійно. У журналістиці працює 16 років. Досвіду набув у таких виданнях, як-от: «РБК-Україна», ЛІГА.net, «Слово і Справа», «Компаньйон», «КиївВлада», «Економічні вісті», «Дело» та інших галузевих ЗМІ. У The Page пише на теми економіки, фінансів, особливо добре розуміється на енергетиці, інвестиціях і промисловості.

Foto

Марія Макуха

Редакторка стрічки новин у The Page

Марія Макуха працює в журналістиці два роки. Свій досвід як редактора новин набула на бізнес-порталі Mind.ua. У The Page пише новини на тему бізнесу, економіки, IT та інші.

Foto

Ольга Кротовська

Редакторка стрічки новин у The Page

Ольга Кротовська має 7 років досвіду в журналістиці. Працювала спецкором «Суспільного» та редактором стрічки новин на бізнес-порталі Mind.ua. У The Page вона обіймає аналогічну посаду. У написанні цікавих матеріалів Ользі допомагає вільне володіння англійською (рівень С1).

Foto

Олександра Захарова

Проджект-менеджер у The Page

Олександра Захарова має 15 років досвіду в медіа. Працювала у виданнях «Сегодня», UBR.UA, «Обозреватель», «Ділова Столиця», Bigmir.net, «Новий Регіон», UPOGAU, де обіймала різноманітні посади, а саме: редактор, кореспондент, SMM-фахівець, заступник головного редактора, головний редактор, менеджер проєктів, що свідчить про неї як про різнобічного фахівця. Олександра пише на політичні, економічні, бізнес- та IT-теми, а також про освіту та медицину, у чому їй допомагають знання цифрової безпеки та вільне володіння англійською (upper intermediate) та данською (А2) мовами. Додатковим досвідом у медіа є написання KPI для журналістів медіасайту та написання стратегій розвитку сайтів, що говорить про неї як про експерта у сфері медіа. У The Page обіймає посаду проджект-менеджера, де працює з комерційним відділом.