Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лідери G7 підтвердили плани щодо поетапної відмови від російської нафти, а Угорщина й далі заважає

Лідери країн G7 провели 8 травня віртуальну зустріч

Лідери країн G7 провели 8 травня віртуальну зустріч

Лідери країн G7 провели 8 травня віртуальну зустріч, у якій узяв участь президент Володимир Зеленський. Під час зустрічі вони заявили про прагнення поетапно відмовитися від імпорту російської нафти, повідомив Білий дім США.

«Сьогодні G7 висловили відданість поетапній відмові від імпорту російської нафти або взагалі його забороні», — йдеться в офіційній заяві.

Лідери домовилися спільно працювати над забезпеченням стабільного енергопостачання у світі, водночас активізуючи зусилля щодо скорочення залежності від викопного палива.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Відмова від імпорту російської нафти — дуже важке рішення, але єдність G7 зараз найважливіша», — сказав 9 травня прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда.

Водночас він зазначив, що проєкти на Сахаліні є життєво важливими для енергетичної безпеки Японії. «Ми зробимо кроки з поетапної відмови в такий спосіб, щоб звести до мінімуму несприятливі наслідки для життя та ділової активності японців».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Уряд і японські компанії володіють частками в проєктах «Сахалін-1» і «Сахалін-2» з видобутку природного газу та нафти.

Британська Shell вийшла з проєкту «Сахалін-2» за кілька днів після початку спецоперації в Україні. Американська компанія Exxon Mobil також оголосила про свій вихід із проєкту «Сахалін-1».

Водночас постпреди країн Євросоюзу не змогли 8 травня досягти консенсусу щодо заборони імпорту російської нафти. Основною причиною є незгода Угорщини. Очікується, що переговори відновляться найближчими днями.

Нагадаємо, перша леді США Джилл Байден перебувала 8 травня з візитом в Ужгороді.

Коментарі

Всі новини