Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Японія визнала Південні Курили незаконно окупованими Росією

Японія визнала Курильські острови окупованими Росією.

Японія визнала Курильські острови окупованими Росією.

Міністерство закордонних справ Японії назвало південну частину Курильських островів (Північні території Японії) як «незаконно окуповану».

Таке формулювання в щорічній доповіді з дипломатії «Синя книга» з'явилося вперше з 2003 року, повідомляє Kyodo News.

«Північні території — це острови, над якими Японія має суверенітет і які є невід'ємною частиною території Японії, але тепер вони незаконно окуповані Росією», — йдеться в дипломатичному довіднику.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зазначається, що нинішні обставини залишають перспективи територіальних переговорів із РФ невизначеними.

Водночас вторгнення РФ в Україну називається «кричущою несправедливістю, що підриває основи міжнародного порядку не тільки у Європі, а й в Азії».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше Японія засудила військові дії РФ проти України, назвавши їх серйозним порушенням міжнародного права. Японія приєдналася до міжнародних економічних санкцій проти РФ. Японія також надає матеріальну допомогу Україні.

Росія включила Японію до переліку «недружніх» країн і минулого тижня в односторонньому порядку оголосила про зупинення мирних переговорів щодо спірних територій, посилаючись на «антиросійську позицію» Токіо.

Токіо заявляє, що Радянський Союз незаконно захопив Північні території, до яких входять острови Еторофу, Шикотан і Кунашир після капітуляції Японії в Другій світовій війні. Москва стверджує, що це було зроблено «законно».

Коментарі

Всі новини