Facebook Pixel

ТЕРМІНОВО: Путін оголосив війну та розпочав вторгнення. В Україні введено воєнний стан

Сьогодні, 24 лютого о 5 ранку, президент РФ Володимир Путін оголосив про старт воєнної операції проти України. Причиною послужило звернення ватажків так званих ЛДНР Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника, у яких вони просили його захисти їх від «воєнної агресії» з боку української держави.

Quote«Обставини вимагають від нас рішучих і негайних дій. Народні республіки Донбасу звернулися до Росії з проханням про допомогу. У зв'язку з цим, відповідно до статті 51, частина 7 Статуту ООН, із санкції Ради Федерації та на виконання ратифікованих Федеральними зборами договорів про дружбу та взаємодопомогу з «ДНР» і «ЛНР», мною ухвалено рішення про проведення спеціальної військової операції. Її мета — захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму. І для цього ми прагнутимемо демілітаризації та денацифікації України. А також суду над тими, хто вчинив численні криваві злочини проти мирних жителів, зокрема громадян Російської Федерації», — наводить слова Путіна «РБК».

Путін наголосив, що не має наміру окупувати українські міста. Він додав, що відповідальність за «можливе кровопролиття» цілком лежатиме «на совісті українського режиму».

У відеозверненні до народу президент Володимир Зеленський оголосив про введення воєнного стану в Україні.

«Вранці Путін оголосив про ведення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктурі та наших прикордонниках. У багатьох містах України було чутно вибухи. Ми вводимо воєнний стан по всій території України».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉