Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Єврокомісія готова підтримати зміну Договору про ЄС заради членства України

Єврокомісія готова підтримати зміну Договору про Євросоюз.

Єврокомісія готова підтримати зміну Договору про Євросоюз.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що вимога одноголосного голосування більше не має сенсу щодо ключових питань політики ЄС, зокрема для прийняття України до складу ЄС.

Це потрібно для швидшого руху ЄС шляхом розвитку, повідомила Урсула фон дер Ляєн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Нам треба піти ще далі. Наприклад, я завжди стверджувала, що одноголосне голосування в деяких ключових сферах більше не має сенсу, якщо ми хочемо рухатися швидше. Європа також має відігравати важливішу роль у галузі охорони здоров'я чи оборони», — зазначила глава ЄК.

За її словами, у деяких сферах реформування вже ведеться. Наприклад, у питаннях відновлення природи чи заборони потрапляння на ринок ЄС товарів, вироблених із застосуванням примусової праці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Група громадян довела, що ця форма демократії працює. Це має стати частиною нашої політики. Я пропоную надати групам громадян час і ресурси для підготовки рекомендацій, перш ніж ми надамо деякі ключові законодавчі пропозиції», — зазначила глава ЄК.

Фон дер Ляєн заявила, що майбутнє Європи — це також майбутнє України: «Європа – це мрія. І найяскравіше вона сяє в очах усіх тих молодих українців, які знайшли притулок у Європі. Майбутнє Європи — це ваше майбутнє. Майбутнє нашої демократії — це майбутнє вашої демократії».

Президент Франції Емманюель Макрон підтримав голову ЄК і закликав створити нову «європейську політичну спільноту». На його думку, якщо критерії членства у ЄС не буде переглянуто, то єдиний спосіб прискорити прийняття України до ЄС — структурувати європейський континент.

Макрон виступив за внесення поправок до договорів ЄС «уже на засіданні Європейської ради в червні (2022 року)» після того, як Урсула фон дер Ляєн дещо раніше висловилася на підтримку цієї події.

Коментарі

Всі новини