Facebook Pixel

Мільйонер, поет і дарувальник гусей: хто такий новий гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв

Хто такий новий глава «Укроборонпрому» Юрій Гусєв Фото: УНІАН

Хто такий новий глава «Укроборонпрому» Юрій Гусєв Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський призначив новим гендиректором «Укроборонпрому» колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

Зеленський підкреслив, що Гусєв показав себе ефективним керівником на посаді голови Херсонської ОДА. У регіоні за його головування активно розвивалася дорожня та туристична інфраструктура, йдеться у повідомленні на сайті Офісу президента.

Хто такий Юрій Гусєв

У 2002 році Гусєв закінчив Херсонський державний технічний університет за спеціальністю «фінанси». Отримав магістра у Київському національному економічному університеті та пройшов низку навчальних програм в європейських вишах та Індії.

Гусєв відомий тим, що подарував першокласникам Підстепненської школи Олешківського району пташенят гусей. Однак потім виявилося, що пташенята — качки.

Telegram Logo
  • у 1999 році став радником голови Херсонської облдержадміністрації з питань молодіжної політики;
  • у 2002 році балотувався до Верховної Ради від виборчого блоку політичних партій «Команда озимого покоління»;.
  • з 2009-го до 2014 року працював у різних органах державної влади;
  • упродовж 2014 – 2016 років Гусєв був керівником департаменту економічної активності, заступником міністра та головою Ради реформ Міноборони;
  • у 2016 році став радником міністра інфраструктури;
  • у 2018 році Гусєв став радником міністра екології та природних ресурсів;
  • з 2016-го до 2019 року був приватним підприємцем, консультантом та радником міжнародних та українських фінансових інституцій, серед яких IFC, EBRD, Приватбанк;
  • у 2019 році став головою Херсонської ОДА.

Згідно з декларацією Гусєв гривневий мільйонер, доходи його та його дружини перевищують 1,3 млн грн. Також подружжя Гусєвих володіють квартирою у Києві площею 55,2 кв.м, недобудованою квартирою площею 135,89 кв. м. Крім того, його дружина володіє половиною земельної ділянки та садового будинку у Херсоні.

Наприкінці 2019 року Гусєв придбав автомобіль Infinity Q30 2017 року випуску за 960 тис. грн, у 2012 році його дружина стала власницею Toyota Camry 2007 року випуску за 126 тис. грн. На рахунках сім’ї понад $50 тис. та 328 тис. грн.

Також серед задекларованих об’єктів у Гусєва – авторське право на поетичну збірку «Незбагненність. Збірка віршів українця».

Контекст. Президент Володимир Зеленський звільнив із посади генерального директора державного концерну «Укроборонпром» Айвараса Абромавічуса і призначив виконувати його обов'язки Ігоря Фоменка.

Коментарі

Всі новини