Керівник «Укроборонпрому» Абромавичус повідомив про зміну посади

Абромавичус повідомив про зміну посади. Фото: «24 Канал»

Абромавичус повідомив про зміну посади. Фото: «24 Канал»

Команда продовжить роботу, однак гендиректор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус змінить посаду. Про це він повідомив за підсумками зустрічі в Офісі президента, передав «Інтерфакс-Україна».

«Команда працюватиме далі, я також працюватиму далі, й ми скоро побачимо, на якій посаді», – сказав Абромавичус.

За його словами, після зустрічі в ОП він зробив висновок про наявність політичної підтримки змін у держконцерні, але про причини зміни свого місця роботи не сказав нічого.

Telegram Logo

Абромавичус лише нагадав, що спочатку йшов на посаду гендиректора на 2-3 місяці, щоб почати фінансовий та forensic-аудит, розробити стратегічні документи й завести нову команду.

«Ми завели майже 70 професійних людей у концерн, усі заступники генерального директора зовсім нові. Поміняли майже 30 керівників найбільших підприємств. Я вже 11 місяців на цій посаді — це втричі або вчетверо більше, ніж я планував, і про що були домовленості особисто з президентом», – сказав гендиректор «Укроборонпрому».

Контекст. Згідно з даними агентства «Інтерфакс-Україна», раніше розглядалося питання про повернення Абромавичуса до наглядової ради держконцерну. Він уже очолював її в період з початку червня по кінець серпня 2019 року, коли президент Володимир Зеленський призначив його гендиректором «Укроборонпрому». Тоді Абромавичус говорив, що це рішення було вимушеним і він очолюватиме компанію до відбору нового керівника на конкурсі.

У травні РНБО відхилила проєкт реформування «Укроборонпрому», який було розроблено в концерні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини