Facebook Pixel

Конфлікт між «Укроборонпромом» і Міністерством стратегічних галузей став публічним

У своєму відкритому зверненні до президента України, прем'єр-міністра, секретаря РНБО і глави комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки «Укроборонпром» заявив про згортання реформи оборонно-промислового комплексу країни та втручання у свою господарську діяльність із боку Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Попри публічні обіцянки рішучих дій уже третій місяць поспіль міністерство блокує реформування «Укроборонпрому» та оборонно-промислового комплексу загалом. Концерн наводить перелік відповідних дій і бездіяльності міністерства.

З міністерства систематично надходять вимоги й рекомендації щодо призначення сторонніх осіб директорами підприємств концерну.

Концерн нагадує, що міністерство виконує функцію формування державної політики та відповідного регулювання в оборонно-промисловій галузі. Воно не має повноважень з управління підприємствами, які не належать до сфери його управління.

Про реакцію адресатів на це звернення, а також про відповідь Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості поки нічого не відомо.

Контекст. Найближчим часом в «Укроборонпромі» змінять керівництво, менеджмент і всю команду, яка працює там упродовж останнього року. Про це в серпні говорив віцепрем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. За його словами, можливо, «Укроборонпрому» змінять і назву, бо вона стала «токсичною в Україні».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉