Нове керівництво, команда та назва: які ще трансформації очікують «Укроборонпром»

Найближчим часом у концерні «Укроборонпром» замінять керівництво, менеджмент і всю команду, яка працює там протягом останнього року. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, передає «Укрінформ».

За його словами, можливо, «Укроборонпрому» змінять і назву, бо вона стала «токсичною в Україні».

За словами Уруського, концерн перетворять на державну керуючу компанію з новими функціями та мінімумом втручань у господарську діяльність холдингів, які входитимуть у цю компанію.

Telegram Logo

«Концерн «Укроборонпром» підлягає істотній трансформації, бо в тому вигляді, в якому він існує сьогодні, він існувати не може», – додав Уруський.

Контекст. Наприкінці липня керівник «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус повідомив про можливу зміну посади.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У лютому минулого року проєкт Bihus.Info випустив розслідування про те, як син колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор, Віталій Жуков і Андрій Рогоза поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними у кілька разів цінами. Поставки здійснювалися через три фірми-«прокладки», однією з яких нібито був колишній завод Петра Порошенка «Кузня на Рибальському». Сума розкрадань склала близько 250 млн грн.

Bihus.Info також стверджував, що до цих схем причетний сам Олег Гладковський, а також колишній глава «Укрспецекспорту» і керівник «Укроборонпрому» Павло Букін.

У червні газета «Дзеркало тижня» написала про те, що через тіньові схеми в «Укроборонпромі» з держбюджету можна було виводити до $400 млн на рік.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини