Facebook Pixel

Опендатабот презентує безкоштовну платформу для публікації бізнес-документів

Опендатабот презентує безкоштовну платформу для публікації бізнес-документів

Опендатабот презентує безкоштовну платформу для публікації бізнес-документів

Опендатабот представляє новий інструмент, що дозволяє українським компаніям робити публічними важливі документи. Ця безкоштовна платформа спрощує підготовку документів для укладання договорів та обміну інформацією між компаніями.

Для тих, хто все ще використовує традиційні способи обміну документами, Опендатабот пропонує зручне рішення — публікацію документів на сторінці компанії в сервісах Опендатабота. Це дозволяє швидко надавати доступ до важливої інформації без зайвих труднощів.

Юристи та бухгалтери часто вимагають виписку з ЄДР, статут, наказ про призначення директора, витяг платника ПДВ та свідоцтво про реєстрацію платника податків для укладання договорів. Всі ці документи не містять персональної чи комерційної інформації, тому їх можна безпечно розмістити на сайті Опендатабота. Крім того, на платформі можна одразу отримати актуальний витяг з ЄДР та статут. Усі документи розміщуються безпосередньо на сторінці компанії.

Компанії також можуть розміщувати на своїй сторінці іншу корисну для партнерів та контрагентів інформацію, таку як типовий договір, прайс-лист, оферта, довіреність або листи від державних органів з важливою інформацією про компанію.

Кожен документ підтверджується електронним цифровим підписом (ЕЦП) компанії. У разі необхідності компанія може приховати ці документи або замінити їх на актуальні.

Quote«Можливість опублікувати документи в одному місці та ще й по мірі необхідності оновлювати їх — це підвищення продуктивності праці юристів та бухгалтерів, адже ви позбавляєтесь нескінченного потоку документів у месенджерах та на пошті. Ми змінюємо те, як зараз компанії перевіряють одна одну та укладають угоди, роблячи цей процес швидким та надійним. Великі компанії можуть публікувати свої публічні документи, як-от звіти аудиторів, листи державних органів та довіреності за рахунок інтеграції з платформою», — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабота.

Впровадження цього інструменту дозволить українському бізнесу значно зекономити час та ресурси, а також зробить процес обміну документами прозорим та зручним.

Подякувати 🎉