Facebook Pixel

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня

В Україні заплановано двоетапне підвищення тарифів на воду. У водоканалах оприлюднили інформацію щодо вартості комунальної послуги у березні. Також стало відомо, що подорожчання очікується з 1 квітня та 1 червня. Про це поінформували у НКРЕКП.

Після початку повномасштабної війни у нашій державі запровадили мораторій на підвищення комунальних послуг. Заборонено подорожчання газу, опалення та гарячої води. Мораторій не стосується електроенергії та холодної води. Тариф на світло різко підвищили з 1 червня 2023 року, за ним планувалося підвищення вартості водопостачання та водовідведення.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, погодила нові тарифи минулого року. Проте влада заборонила реалізувати ініціативу. Президент Володимир Зеленський розкритикував рішення про подорожчання води та закликав водоканали шукати інші варіанти розв'язання своїх проблем.

У 2024 році стало відомо, що НКРЕКП запланувала підвищити тарифи на воду у п'яти великих містах країни. Йдеться, зокрема, про столицю, а також про Дніпро, Рівне, Хмельницький та Вінницю. Очікується, що послуга подорожчає у два етапи – з 1 квітня, а також з 1 червня. Деякі водоканали сподіваються на зростання тарифу вдвічі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉