Facebook Pixel

Червень на авторинку виявився провальним, але не у всіх постачальників

Процес уповільнення продажів легкових автомобілів цьогоріч розпочався у травні. Тоді, за даними AUTO-Consulting, продажі в місячному вираженні впали на 0,4%. У червні цей показник погіршився до 13,4%, а порівняно з червнем-2023 продажі впали на 13,1%. Продажі загалом за перше півріччя перевищують торішні на 16,3% завдяки бурхливому зростанню у перші місяці року.

Продажі впали у більшості брендів. Toyota зберегла лідерство, її продажі впали майже на рівні ринку (14%). А у дилерів BMW у червні було багато роботи – продаж за місяць зріс на 26%, і бренд став №2 на українському ринку. Такого результату BMW раніше не досягала.

Skoda випередила Volkswagen, але лише тому, що втратила менше у продажах. Виросли ж, хоч і несуттєво (1,3%), продажі у Nissan, цього на ринку, що падає, виявилося достатньо, щоб випередити відразу трьох конкурентів. Потужно додали Honda (23,7%) та Audi (3,2%). Сильно додали і китайці: BYD і MG – на 31,73% та 48,53%, але їхні продажі зростають з низької бази порівняння.

Частка електромобілів у загальних продажах у червні зросла до 16% проти 13,4% минулого місяця. Але у Топ-20 найпопулярніших моделей більше не домінують електрокари, а торішній бестселер – VW ID.4 – взагалі опинився на останньому 20-му місці. У червні електромобіль №1 на українському ринку – це Honda MN-V, непогані показники продажів також Nissan Ariya. Але найпопулярнішими на ринку моделями залишаються Toyota RAV4 та Renault Duster.

Підсумки продажів нових легкових автомобілів у червні 2024 року

Підсумки продажів нових легкових автомобілів у червні 2024 року


Подякувати 🎉