Facebook Pixel

BlaBlaCar збільшив автобусні перевезення в Україні на 86% за рік

BlaBlaCar збільшив автобусні перевезення в Україні на 86% за рік

BlaBlaCar збільшив автобусні перевезення в Україні на 86% за рік

За десять років своєї діяльності в Україні BlaBlaCar створив найбільший автобусний ринок у Європі, допомігши користувачам заощадити 6,5 млрд грн. Дослідження 2023 року показало, як BlaBlaCar впроваджує зміни на рівні громад і впливає на подорожі 2 млн активних українських користувачів.

Найбільший автобусний ринок

Україна сьогодні є одним із найбільших ринків BlaBlaCar у Центральній та Східній Європі з 2,1 мільйона активних користувачів. У 2023 році кількість пасажирів автобусів зросла на 86% порівняно з 2022 роком, що дозволило Україні зайняти перше місце за кількістю автобусних пасажирів на платформі. Зараз 36% користувачів в Україні використовують автобуси, а 64% користуються карпулом. У глобальному масштабі ці показники становлять 24% і 76% відповідно.

Автобусні перевезення

Автобусні перевезення

Мобільність, заощадження, знайомства

У 2023 році в Україні було запропоновано 13% місць поза найбільш завантаженими маршрутами. Це дало можливість жителям маленьких громад вільніше пересуватися. За минулий рік спільні поїздки на BlaBlaCar створили можливості для 104 мільйонів нових знайомств в усьому світі. Зокрема близько 8 мільйонів в Україні. 40% користувачів BlaBlaCar по всьому світу стверджують, що під час спільних поїздок автом зустрічаються з більшою різноманітністю людей, ніж у повсякденному житті.

Безпека на платформі

BlaBlaCar продовжує пріоритезувати безпеку. Для чого постійно інвестує в нові технології та клієнтську підтримку. BlaBlaCar розробив модель довіри для ринку карпулу. Її правила легко запам’ятати завдяки акроніму ЗІРКА. Надійні облікові записи мають бути:

  • Залученими фінансово через оплату поїздки та сервісного збору.
  • Інформативними стосовно імені, віку й досвіду в описі профілю.
  • Рекомендованими іншими користувачами за допомогою системи рейтингу.
  • Контрольованими експертами BlaBlaCar, які перевіряють документи та модерують надіслані повідомлення.
  • Активними на платформі.
Безпека

Безпека

У 2022 році, аби винагородити найбільш надійних і досвідчених водіїв, BlaBlaCar запустив статус Super Driver. Для того, щоб отримати цей статус, користувачі повинні відповідати цілій низці критеріїв, зокрема верифікуватися, регулярно публікувати поїздки, мати дуже низьку кількість скасувань та чудові відгуки. У 2023 році статус Super Driver запровадили в 10 нових країнах, зокрема й в Україні, де його вже отримали 7,3% активних водіїв.

Подякувати 🎉