Facebook Pixel

Коти, тхори і мініпіги. Хто стає українцям попутником у мандрах

Коти, тхори і мініпіги. Хто стає українцям попутником у мандрах

Коти, тхори і мініпіги. Хто стає українцям попутником у мандрах

Сьогодні в Україні понад половина власників домашніх тварин беруть їх у подорожі, а 83,5% мандрівників на BlaBlaCar позитивно або нейтрально ставляться до тварин в автомобілях. Про це свідчать результати опитування, проведеного у квітні 2024 року платформою BlaBlaCar — маркетплейсом для спільних поїздок на авто та автобусах.

Найкращий транспорт для домашніх тварин

Серед трьох варіантів (автобус, поїзд, авто) респонденти обрали автомобіль як найзручніший вид транспорту для поїздок з тваринами. В автомобілі більше вільного простору, є можливість наглядати за своїм улюбленцем і робити регулярні зупинки для туалету. Для тих, хто не має власного авто, карпулінг є найоптимальнішим варіантом.

Пет-френдлі водії

В Україні зростає кількість водіїв, які погоджуються брати в салон авта тварин. У 2023 році понад 80% водіїв на платформі BlaBlaCar були пет-френдлі. За останні шість років цей показник зріс майже на 20%. Однак для більшості респондентів важливо дотримуватися певних правил перевезення тварин:

  • повідомляти водія про наявність тварини на випадок алергії у водія чи пасажирів;
  • мати повідець для собак та переноску для котів і менших тварин;
  • за домовленістю взяти плед або іншу підстилку, щоб хутро тварини не потрапило на сидіння.
Зростання кількості пет-френдлі водіїв

Зростання кількості пет-френдлі водіїв

Більшість опитаних зазначили, що найкраще брати в дорогу улюбленців, які нормально переносять поїздки та поводяться спокійно.

Які улюбленці є найкращими попутниками?

Згідно з результатами опитування, найприємнішими попутниками в дорозі є коти та собаки. Користувачі BlaBlaCar також голосували за хом'яків, папуг, щурів, ящірок і мініпігів.

Найкращі тварини-попутники

Найкращі тварини-попутники

Більшість респондентів вважають безпечними й екзотичних улюбленців, хоча їх зустрічали лише 6% опитаних. Найпопулярнішими серед таких стали змії й черепахи, а також птахи, павуки, єноти, мавпи, тхори та інші.

Найкращі екзотичні тварини-попутники

Найкращі екзотичні тварини-попутники

Переваги мандрівок із тваринами

Тварини часто стають темою для спілкування і роблять спільні поїздки веселішими — так вважає майже кожен другий користувач BlaBlaCar.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉