Facebook Pixel

Кредити на енергоефективність громади можуть отримати у Sense Bank

Кредити на енергоефективність громади можуть отримати у Sense Bank

Кредити на енергоефективність громади можуть отримати у Sense Bank

Sense Bank розпочав програму кредитування для територіальних громад, спрямовану на підвищення енергоефективності. Банк затвердив Програму фінансування обласних, місцевих та селищних рад, яка має на меті подолання наслідків пошкодження енергосистеми України та розвиток альтернативних джерел енергії.

Програма допоможе обласним, міським та селищним радам, а в окремих випадках і комунальним підприємствам, подолати енергетичну кризу та розвинути об'єкти критичної інфраструктури. Позичальники можуть отримати кредити на устаткування та його встановлення терміном до 7 років. Розмір позики залежить від потреб громади та можливостей її бюджету, а в деяких випадках передбачено пільговий період зі сплати основного боргу строком до 18 місяців.

Олексій Ступак — голова Правління Sense Bank — зауважив, що відновлення енергетичного сектору та системи розподілу електроенергії є одним з головних напрямків роботи банку.

Quote«Стан енергетичної інфраструктури сьогодні потребує особливої уваги. Недостатня кількість енергогенерації відчувається на всіх рівнях суспільного життя. Нещодавно Sense Bank запустив програму кредитування бізнесу на проєкти з енергоефективності, та цього недостатньо, і саме тому нами розроблена безпрецедентна програма для територіальних громад. Зауважу, що за її умовами граничного значення суми кредиту немає. Завдяки програмі фінансування обласних, місцевих та селищних рад з енергоефективності будь-який населений пункт може реалізувати свої ініціативи, зробивши суттєвий внесок в енергетичну незалежність України», — зазначив Олексій Ступак.

Подякувати 🎉