Facebook Pixel

Тепер ФАБ-500 долітає у будь-яку точку Харкова

Російські військові почали атакувати Харків із використанням модифікованих керованих авіабомб типу ФАБ-500, здатних вражати цілі на значні відстані. Про це сказав керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телемарафону.

Quote«Ворог б’є з усіх видів озброєння. Ускладнена ситуація тим, що ворог почав бити по місту Харкову керованими авіабомами типу ФАБ-500, які мають досить серйозну руйнівну силу», – наголосив він.

Він зазначив, що противник спочатку застосовував цей снаряд лише на напрямі Куп'янськ, у північних районах, тобто на фронтовій лінії.

Quote«Наразі, як ми розуміємо, що його було модифіковано. За нашою інформацією, він вже летить на відстань до 80 км, тому дістає до будь-якої точки міста Харкова. Відповідно, що повітряні тривоги, які у нас лунають по майже 12-16 годин, є абсолютно реальними, і за можливості, потрібно перебувати в укриттях», — наголосив Синєгубов.

Керівник Харківської обласної адміністрації повідомив, що за останні 24 години російські військові скинули 32 керовані авіабомби. Якщо рахувати з початку року, то кількість таких авіабомб вже сягає сотень.

Quote«Це приблизно 100 ракетних ударів ми мали по самому місту Харкову, зруйновано понад 11 тисяч об’єктів, з них 3 тисячі зруйновані повністю і відновленню не підлягають. Після кожного обстрілу є жертви серед мирного цивільного населення», — наголосив Синєгубов.

Подякувати 🎉