Facebook Pixel

«Укрзалізниця» запустила додаткову дільницю шляху до найбільших портів

«Укрзалізниця» запустила дорогу до найбільших портів. Фото: vectornews.net

«Укрзалізниця» запустила дорогу до найбільших портів. Фото: vectornews.net

«Укрзалізниця» реконструювала дільницю Чорноморська — Берегова на Одещині, робота якої збільшить обсяг перевезених вантажів у напрямку найбільших портів країни.

Як повідомляє пресслужба компанії, перший поїзд пройшов новою дільницею в напрямку станції «Чорноморська» 4 листопада.

«Сьогодні на Одещині запустили в роботу дільницю Чорноморська — Берегова. Це 6,8 км нового шляху до найбільших портів країни. Майже шість років точилися дискусії щодо необхідності розширення перегону. Це потрібно українським промисловцям, аграріям, портовикам, а отже, усій країні, адже це експортна виручка та сотні тисяч робочих місць… Уже понад 10 років на «Укрзалізниці» подібні проєкти не втілювалися», — прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Telegram Logo

За словами в.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександра Камишіна, усі роботи з будівництва другого шляху з електрифікацією та реконструкцією залізничники виконали власними силами.

«Завдяки облаштуванню другого головного шляху пропускна спроможність перегону збільшиться з 55 до 60 пар поїздів на добу, водночас «Укрзалізниця» значно зменшить експлуатаційні витрати під час перевезення вантажів», — зазначив Камишин.

Він також додав, що надалі розглядається можливість добудови другого головного шляху на дільниці пост 24 км — пост 30 км — станція Берегова — станція Хімічна. Після цього пропускна спроможність дільниці Чорноморська — Берегова — Хімічна становитиме вже 150 пар поїздів на добу.

Зазначені напрямки є вкрай важливими для економіки країни. Вони забезпечують перевезення для трьох найбільших стивідорних компаній порту: ДП МТП «Південний», ТОВ «Трансінвестсервіс» і АТ «Одеський припортовий завод».

Коментарі

Всі новини