Facebook Pixel

Ліквідація металолому з колій. УЗ анонсувала оновлення парку вагонів

«Укрзалізниця» представила програму оновлення парку вантажних вагонів. Фото: УЗ

«Укрзалізниця» представила програму оновлення парку вантажних вагонів. Фото: УЗ

Під час чергового засідання Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування «Укрзалізниці» національний перевізник представив програму масштабного оновлення парку вагонів. Наразі зношеність рухомого складу в Україні становить понад 90%.

Як повідомляє пресслужба УЗ, компанія запланувала до 2028 року оновити парк вантажних вагонів, утилізувати старі та зношені, ліквідувати дискримінаційні тарифи на вантажні перевезення та впровадити механізм недопущення використання рухомого складу, який належить особам, що перебувають під санкціями.

Quote«Найближчими роками ми плануємо побудувати й оновити понад 30 тис. піввагонів та майже 15 тис. зерновозів. Держава отримає додаткові робочі місця та мінімум 20 млрд грн надходжень до бюджету, середній вік вагонів зменшиться з 23 до 7 років. Власне йдеться про формування ринку, загальний обсяг якого становитиме понад 100 млрд грн», — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Контекст. 8 вересня уряд ухвалив створення нового органу – Антикризового штабу, який покликаний вивести «Укрзалізницю» з управлінської кризи й відновити її стабільне функціонування.

Telegram Logo

У серпні новим виконувачем обов’язків глави «Укрзалізниці» Кабмін призначив Олександра Камишіна, який не має досвіду роботи на залізниці, але раніше працював у компанії Ахметова.

Коментарі

Всі новини