Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Врятувати «Укрзалізницю». Уряд створив Антикризовий штаб

Уряд 8 вересня схвалив створення нового органу – Антикризового штабу, який покликаний вивести «Укрзалізницю» з управлінської кризи й відновити її стабільне функціонування. Як зазначається в повідомленні транспортної компанії, главою штабу було призначено міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Новостворений штаб проведе своє перше засідання вже наступного тижня, 16 вересня. Очікується, що його присвятять питанню закупівлі важливих матеріалів, які є необхідними для безперебійної роботи компанії та проведення ремонтів.

«Цьогоріч фактично провалено закупівлі матеріалів для ремонтів інфраструктури та рухомого складу — рівень забезпечення номенклатури закупівель за критичними позиціями складає лише 20%, виконання річного плану закупівель — 34%. Стан організації та здійснення закупівель загрожує зривом залізничних перевезень», — зазначив Кубраков.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

З огляду на це Антикризовий штаб передусім візьметься за налагодження процесу закупівель і матеріально-технічного забезпечення.

Окрім Кубракова до складу Антикризового штабу увійшли: заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков, в.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін, заступник міністра економіки Крістіна Голубицька, заступник міністра фінансів Олександр Кава, а також представники правоохоронних органів, Антимонопольного комітету України, EBA, ACC та інших бізнес-організацій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У серпні новим виконувачем обов’язків голови «Укрзалізниці» Кабмін призначив Олександра Камишіна, який не має досвіду роботи на залізниці, але раніше працював у компанії Ахметова.

Коментарі

Всі новини