Facebook Pixel

«Укрзалізниця» запускає рейкобус Шепетівка — Кам'янець-Подільський через Хмельницький

У Хмельницькій області запускають в експлуатацію рейковий автобус сполученням Шепетівка — Кам'янець-Подільський через обласний центр Хмельницький.

На лінії працюватиме рейкобус РА2 з відремонтованим салоном місткістю 222 посадкових місця. Поїзд курсуватиме в будні дні з часом проходження маршруту за 7,5 години та сімома зупинками, повідомляє телеканал «Подільський».

«Завдяки переговорам, які ми вели з керівництвом УЗ, нам вдалося підписати меморандум. Результатом цього став запуск потяга, який дуже потрібен усім громадам. Меморандум підписали 14 глав ОТГ», — зазначив Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОДА.

Telegram Logo

Одна з домовленостей стосувалася зменшення податку на землю для УЗ на шляху проходження рейкобуса. Завдяки цьому вдалося відремонтувати потяг, який не ремонтували кілька років.

«До Хмельницького він прибуватиме о 8 годині ранку, потім продовжить шлях до Кам'янця-Подільського, а ввечері відправлятиметься назад. Прибуватиме до Шепетівки приблизно о 20 або 21 годині», — прокоментував директор філії УЗ «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович.

Мінімальна вартість квитка складе 15 грн. Поїздка за маршрутом від Шепетівки до Кам'янця-Подільського коштуватиме 102 грн.

Коментарі

Всі новини