Facebook Pixel

Чорноморськ став складовою ланкою коридору мультимодальних перевезень між Туреччиною, Україною і Польщею

Новий транскордонний маршрут для мультимодальних вантажних перевезень між турецьким портом Карасу, залізнично-поромною переправою в Чорноморську і містом Славкув в Польщі буде відкритий з 30 березня.

Про це повідомив в.о. глави ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький під час IV Українсько-німецького економічного форуму, передає «Укрінформ».

«30 березня Україна відкриває завдяки своїм європейським партнерам, бізнесу Польщі та Туреччини мультимодальні перевезення через порт Чорноморськ», — сказав Голодницький.

Маршрут буде працювати від порту Карасу в Туреччині, через залізнично-поромний комплекс Чорноморськ в Україні до польського міста Славкув.

Новий маршрут скоротить час вантажних перевезень на добу-півтори.

Керівник АМПУ уточнив, що вартість перевезення одного контейнера з Карасу до Славкува складе 1,7 тис. євро.

Мультимодальна (интермодальная) перевезення — транспортування вантажів в рамках одного договору більш ніж одним видом транспорту. При цьому перевізник несе відповідальність за товар на всьому протязі маршруту не залежно від кількості видів транспорту (наприклад, ж / д-море). Він називається мультимодальних транспортним оператором (МТО). Перевізник не повинен володіти всіма видами транспорту. Як правило, таке перевезення здійснюється суб-перевізниками.

Контекст. Верховна Рада 5 березня прийняла в першому читанні урядовий законопроект №4258 «Про мультимодальні перевезення». У документі вводяться визначення мультимодальной і комбінованого перевезення вантажів, мультимодального термінала, документа мультимодальной перевезення, інше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉