Facebook Pixel

СБУ повідомила про підозру проросійському продюсеру Юрію Бардашу

СБУ повідомила про підозру проросійському продюсеру Юрію Бардашу

СБУ повідомила про підозру проросійському продюсеру Юрію Бардашу

Служба безпеки зібрала переконливі докази проти продюсера та музиканта Юрія Бардаша, який виправдовує війну російської федерації проти України.

На початку повномасштабного вторгнення він зник у росії, де запустив масштабну інформаційну кампанію на підтримку окупантів.

Для цього Бардаш регулярно розміщує антиукраїнські повідомлення на сторінках свого телеграм-каналу, що має аудиторію майже 50 тисяч користувачів. Серед іншого – фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Бардаша про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій);
  • чч. 1, 2 ст. 110 (розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території на порушення порядку, встановленого Конституцією України);
  • ст. 436 (пропаганда війни);
  • ч. 1, ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки фігурант переховується від правосуддя на території росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Що відомо про Юрія Бардаша

У жовтні український продюсер, який розвивав раніше творчість гуртів Quest Pistols, «Гриби», «Нерви», Юрій Бардаш висловив бажання, щоб росія окупувала всю Україну.

Вже в москві зрадник почав розповсюджувати пропагандистські наративи про «братські народи» та «у всьому винна Америка», вихваляти кремлівського диктатора Путіна та закликати українців до капітуляції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉