Facebook Pixel

Що робити на Івана Купала у Києві 22-23 червня

Івана Купала 22-23 червня у Києві: програма заходів. Фото: УНН

Івана Купала 22-23 червня у Києві: програма заходів. Фото: УНН

Цього року українці святкуватимуть Івана Купала разом з Трійцею – в ніч з 22 на 23 червня. The Page підготувала добірку, де можна відзначити свята у столиці.

Івана Купала 2024 у Києві: музей у Пирогові

Івана Купала 2024 року у Києві: Музей Пирогів

Івана Купала 2024 року у Києві: Музей Пирогів

У неділю, 23 червня, музей обіцяє відтворити Івана Купала, як його святкували давні українці. Сюди входять народні танці, виготовлення купальниці, майстер-класи з плетіння польових віночків. Гостей розважатимуть гурти EtnoGen, «Баламути», «Королівна», «Ягілочка», «Діброва», «Калинонька» та інші.

Вартість – 130 грн. Квитки можна купити на вході до музею. Деталі тут.

Івана Купала 2024 у Києві: Сад бажань на ВДНГ

Творчій простір V’YAVA у суботу та неділю проводить свято Купала. У програму включені виступи етногуртів, майстер-класи з ковальства і плетіння вінків та вогняне шоу.

Вартість – від 200 грн. Квитки можна купити тут.

Івана Купала 2024 у Києві: X-park у парку «Муромець»

У неділю, 23 червня, X-park проводить з 14:00 до вечора свято Купала. Організатори обіцяють ярмарок, тематичні фотозони, майстер-класи з виготовлення віночків, свічок та ляльки-мотанки, багаття, та хороводи. А також конкурс «Найчарівніша Мавка».

Вартість: від 300 грн. Придбати квитки можна тут.

Івана Купала 2024 року у Києві: Паркова дорога

Також у неділю у розважальному центрі «Курені» виступ Angy Kreyda за участі спеціального гостя OSTY та українського електронного етнопроєкту Dj Yova Yager, Vita Kostyna, Moojev. Також гостей чекає ярмарок, фудкорт, хороводи, плетіння віночків та розмальовка керамічних пташок.

Вартість – від 300 грн. Квитки за посиланням.

Івана Купала 2024 у Києві: «Країна мрій»

Івана Купала 2024 року у Києві: Країна мрій

Івана Купала 2024 року у Києві: Країна мрій

Найбільший і найстаріший етнофестиваль в Україні. Цьогоріч йому виповнюється 20 років. Тут відбудуться майстер-класи, виставки мистецтва, театральні постановки, покази та багато інших активностей. На сцені відвідувачі зможуть почути вітчизняних та зарубіжних етновиконавців.

Діти зможуть відпочивати на окремій галявині, де зможуть бавитись в народні українські ігри та забави. Окремо для чоловіків обладнано місце для герцю – поєдинку українських козаків.

В рамках фестивалю відбудеться ярмарок народних промислів.

Місце проведення – Національний ботанічний сад імені Миколая Гришка. Вартість – 590 грн за один день. Квитки можна купити тут.

Подякувати 🎉