Facebook Pixel

Японія вводить санкції проти китайських компаній, які допомагають росії вести війну

Японія вводить торгові санкції проти компаній з Китаю, а також з Індії, Казахстану та Узбекистану у рамках нових обмежень проти фізичних і юридичних осіб, які підтримують війну росії проти України. Про це пише Reuters.

Що відомо про нові санкції Японії проти бізнесів, які допомагають росії

Японія вперше запровадить санкції проти китайських компаній, які допомагають росії у війні в Україні. Нові обмеження Токіо також стосуються компаній з Індії, Казахстану та Узбекистану.

Нові санкції націлені, зокрема, на гонконгську компанію Asia Pacific Links Ltd, яка постачала мікрочипи для російських дронів, і китайського дистриб'ютора електронних компонентів иYilufa Electronics Limited.

Чинні обмеження, які ввели інші країни, включаючи США, забороняють Японії експортувати товари до підсанкційних компаній.

Зараз Китай і росія продовжують шукати шляхи, щоб забезпечувати двосторонні платежі, через що деякі китайські компанії також можуть потрапити під санкції.

Нагадаємо, напередодні США ввели нові санкції проти рф. До списку потрапили 33 особи і близько 300 компаній. Серед них Мосбіржа та іноземні компанії, що поставляють рф вироби для безпілотників. Також у рамках нових обмежень США відключать ВПК росії від ІТ-послуг.

Подякувати 🎉