Facebook Pixel

США відключать ВПК росії від ІТ-послуг: що відомо про нові санкції

Міністерство фінансів США вводить нові санкції проти росії у рамках заходів G7. Зокрема, Штати обмежать військово-промислову базу рф у використанні певного програмного забезпечення США та ІТ-послуг. Про це повідомили у Мінфіні США.

Quote«Сьогоднішні дії підвищують ризик вторинних санкцій для іноземних фінустанов, які мають справу з російською військовою економікою», – йдеться у повідомленні відомства.

Які нові санкції проти росії США ввели з 12 червня 2024

У рамах зобов'язань G7 США обмежать можливості російської військово-промислової бази використовувати переваги певного програмного забезпечення США та послуг у сфері ІТ.

Нові обмеження націлені на понад 300 фізичних та юридичних осіб як у росії, так і в інших країнах, зокрема в Азії, на Близькому Сході, в Європі, Африці, Центральній Азії та Карибському басейні. Це стосується тих, хто дозволяє росії вести війну та ухилятися від санкцій.

Нові санкції США спрямовані на фінансову систему росії, яку переорієнтували на допомогу ВПК для ведення війни в Україні. Обмеження стосуватимуться і десятка транснаціональних мереж, які допомагають рф.

Також США вживатиме заходів, щоб обмежити доходи росії від зрідженого природного газу. Санкції націлені на понад 100 юридичних та фізичних осіб, що займаються розвитком енергетичної, металургійної та гірничодобувної промисловості та експортних можливостей росії;

Quote«Військова економіка росії глибоко ізольована від міжнародної фінансової системи, через що армія рф відчайдушно потребує доступу до зовнішнього світу. Дії США завдають удару по решті їхніх шляхів доставки міжнародних матеріалів і обладнання, включаючи поставки із третіх країн», – зазначила міністерка фінансів США Джанет Єллен.

Нагадаємо, 12 червня США також оголосили санкції проти Мосбіржі та зарубіжних компанії, що поставляють росії вироби для безпілотників.

Подякувати 🎉