Facebook Pixel

Україна обіграла Словаччину на Євро 2024 — деталі

Як Україна зіграла матч зі Словаччиною на Євро 2024 — деталі

21 червня збірна України з футболу провела другу гру на Євро-2024. Матч збірної України та Словаччини закінчився перемогою України з рахунком 2:1.

Поєдинок стартував о 16:00 на «Меркур Шпіль-Арена» у німецькому Дюссельдорфі.

Команда Словаччини здобула перевагу в 1 гол у першому таймі, а в другому таймі Україна забила 2 голи.

Як пройшов матч Україна — Словаччина

• На 17-й хвилині Україна пропустила перший гол. Подачу з флангу замкнув словацький Іван Шранц — 0:1.
  • На 54-й хвилині Україна зрівнює рахунок! Після прострілу Олександра Зінченка відзначився Микола Шапаренко — 1:1!
  • На 80-й хвилині Україна виходить уперед! Микола Шапаренко закинув вперед на Романа Яремчука, а форвард проштовхнув м'яч повз Дубравку — 2:1!

Нагадаємо, що, коли українська збірна прибула до Німеччини для участі в Євро 2024, її зустріли не тільки як спортивну команду, а й як символ незламності і надії. На стадіоні Brita Arena у Вісбадені 13 червня зібралися тисячі вболівальників, щоб подивитися на відкрите тренування української збірної і підтримати нашу команду. Підтримували всі, включно з місцевими мешканцями, які кричали «Слава Україні» і навіть намагалися підспівувати під час виконання національного гімну України.

Зазначимо, що Україна стартувала на Євро-2024 з розгромної поразки від Румунії з рахунком 0:3.

Словаччина, натомість, створила у 1-му турі сенсацію та переграла фаворита групи E — Бельгію — 1:0. Перемогу словакам приніс Іван Шранц.