Facebook Pixel

З’явилась мапа безкоштовних культурних та освітніх просторів для дітей та дорослих

В Україні розробили інтерактивну карту, яка включає молодіжні простори, освітні хаби та культурно-освітні центри. Ці місця пропонують безкоштовні освітні програми та дозвілля для дітей, молоді та дорослих. Зараз карта охоплює близько 100 просторів по всій країні. Переглянути мапу можна за цим посиланням.

Про це повідомили автори проєкту – освітньо-культурний Гончаренко-центр. За їхніми словами, ця карта є першим в Україні зручним інструментом, який поєднує усі освітні простори, хаби та центри, що пропонують безкоштовне навчання.

Quote«Ми прагнемо, щоб кожна людина, незалежно від місця проживання, мала доступ до безкоштовної якісної освіти. Тому наша карта охоплює якнайбільше населених пунктів — від великих міст до маленьких селищ та сіл. Ми додали на карту десятки молодіжних центрів, освітніх просторів та кар'єрних хабів, які пропонують можливості для безкоштовного навчання та саморозвитку», — наголошують у команді Гончаренка.

На карте позначено близько 100 місць, що працюють у різних регіонах країни для дітей, підлітків і дорослих. Всіх охочих запрошують брати участь в оновленні карти і допомагати у збиранні інформації – нові простори і хаби можна відправляти електронною поштою [email protected].

Quote«Ми регулярно оновлюємо карту, щоб додати до неї більше населених пунктів та освітніх просторів. Якщо вам відомо про таке місце у вашому місті чи селі, напишіть нам на пошту, і ми внесемо його на карту», — повідомляють ініціатори проєкту.

Подякувати 🎉