Facebook Pixel

На Донеччині бригада Укренерго потрапила під російський обстріл

На Донеччині бригада Укренерго потрапила під російський обстріл

На Донеччині бригада Укренерго потрапила під російський обстріл

21 червня, ліміти на споживання електроенергії діють протягом всієї доби. Однак з 13:00 їх обсяг буде більшим. Така ситуація в енергосистемі склалася після вже семи з початку цього року масованих ракетно-дронових ударів ворога по українських електростанціях. Про це повідомляє «Укренерго».

Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але з огляду на масштабність пошкоджень цього не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі. Через це Диспетчерський центр «Укренерго» змушений застосовувати обмеження споживання як для промислових, так і для побутових споживачів.

Аварійна допомога 20 червня 2024 року

Вчора для подолання дефіциту в енергосистемі на запит «Укренерго» було активовано аварійне постачання електроенергії в Україну від оператора енергосистеми Польщі.

Імпорт електроенергії 20 червня 2024 року

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 27 573 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1620 МВт.

Експорт електроенергії 20 червня 2024 року

Не відбувався і не передбачається.

На Донеччині вчора бригада обленерго потрапила під обстріл при виконанні ремонтних робіт. Один з енергетиків отримав поранення, була надана медична допомога. Також через обстріли знеструмлено вуглевидобувне підприємство.

Наразі через погодні умови знеструмлено 53 населені пункти в Донецькій, Сумській та Чернігівській областях.

З інших причин без енергоживлення 491 населений пункт.

Через бойові дії є нові знеструмлення у:

  • Донецькій,
  • Сумській,
  • Харківській,
  • Херсонській областях.

З технічних причин є знеструмлення у Дніпропетровській області.

Подякувати 🎉