Facebook Pixel

Кличко розпрощався зі своїм заступником через затягування будівництва Подільського мосту

Кличко звільнив Густєлєва, який відповідав за будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Фото: УНІАН

Кличко звільнив Густєлєва, який відповідав за будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Фото: УНІАН

Столичний міський голова Віталій Кличко оголосив про звільнення свого заступника Олександра Густєлєва. Відповідне рішення було обумовлене затягуванням робіт із завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу, за який той відповідав.

Я сьогодні зранку без попередження заїхав подивитися, що відбувається на об‘єкті. А там, скажу відверто, мало що відбувається. Хоча регулярно чув запевнення профільного заступника, що міст наприкінці року «поїде». Але обіцянки залишаються обіцянками, а нам потрібен результат.

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва


Кличко додав, що у Густєлєва було все необхідне для завершення Подільського мосту, однак він не організував роботу належним чином.

Telegram Logo

Контекст. Мер Києва Віталій Кличко обіцяв запустити рух Подільсько-Воскресенським мостом ще наприкінці минулого року. Однак будівельні роботи затягнулися.

Влітку цього року в КДМА обіцяли запустити рух Подільсько-Воскресенським мостом до кінця 2021 року. Після цього столична влада планувала перейти до активного будівництва метрополітену до Троєщини.

Коментарі

Всі новини