Facebook Pixel

Бігмак та гори: McDonalds відкрився в Яремче

Бігмак та гори: McDonalds відкрився в Яремче

Бігмак та гори: McDonalds відкрився в Яремче

17 листопада відкрився новий ресторан McDonald’s у Яремче Івано-Франківської області за адресою вул. Свободи, 263.

У ресторані площею понад 407 м2 передбачені 123 місця для відвідувачів у залі і ще 112 на терасі. Замовлення можна здійснити через термінали самообслуговування всередині закладу на одному з 10 цифрових майданчиків. А туристи, які проїздом прямують далі автівками, зможуть залишити їх поруч із рестораном на великому паркувальному майданчику або скористатися послугою МакДрайв.

McDonalds у Яремче

McDonalds у Яремче

Новий McDonald’s розташований у середмісті та має мальовничий краєвид. Зовсім поруч від ресторану – залізничний та автовокзал, тож заклад буде зручним для туристів, які приїхали підкорювати гірськолижні вершини. Водночас неподалік і принади міста – сувенірний ринок з виробами місцевих умільців і майстринь, водоспад Пробій, який заворожує своєю красою, і трохи далі – стежка, що веде на скелі Довбуша.

Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉