МВФ міг заморозити програму для України — ЗМІ

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман не зміг підтвердити, що кредитна програма Фонду, яка діє в країні зараз, реалізується за планом.

Як пише видання «НВ Бізнес», під час онлайн-форуму «Корпоративне управління: втрата суверенітету чи антидот корупції?», який організувала Київська школа економіки, фінансист Сергій Фурса спитав Люнгмана, чи може він підтвердити, що програма МВФ щодо України йде за планом. На що Люнгман заявив, що «утримається від відповіді на це питання». Варто зазначити, що офіційно програма ще діє.

Водночас джерела видання заявляють, що МВФ дійсно «заморозив» програму для нашої країни.

Telegram Logo
Quote«МВФ обіцяв приїхати в липні, але так і не приїхав», — зауважило джерело.

Контекст. Міжнародний валютний фонд затвердив кредитну програму для України 9 липня. Перший транш стверджували на рівні $2,1 млрд і його країна вже отримала.

Після відставки колишнього глави НБУ Якова Смолія багато хто заговорив про зрив співпраці України з МВФ. Навіть ексглава регулятора Валерія Гонтарева заявляла, що МВФ повинен припинити співпрацю з Україною, допоки президент не призначить незалежного голову Нацбанку. Ба більше, на її думку, Фонду варто наполягти на достроковій виплаті кредиту.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини