Facebook Pixel

МОЗ розширив перелік осіб, які можуть отримати ревакцинальну дозу COVID-вакцини

Україна ввела бустерну дозу вакцини проти коронавірусу для людей віком від 60 років. Фото: Pixabay

Україна ввела бустерну дозу вакцини проти коронавірусу для людей віком від 60 років. Фото: Pixabay

В Україні запроваджують ревакцинальну дозу вакцини проти коронавірусу для осіб віком від 60 років. Відповідний наказ підписав очільник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Quote«Ми дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше за шість місяців після другої», — написав він у публікації на Facebook.

Чим робитимуть щеплення

Для бустера, незалежно від того, чим вакцинували особу до того, МОЗ обрало м-РНК-вакцини — Moderna або Comirnaty/Pfizer. Утім, у міністерстві додали, що за відсутності зазначених препаратів третє щеплення можна зробити іншими вакцинами, згідно із затвердженими в країні схемами.

Коли йти на ревакцинацію

МОЗ рекомендує вводити третю дозу в період від 6 до 9 місяців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Розгляд питання щодо ревакцинації інших категорій населення заплановано на 5 січня.

Додатково. Міністр повідомив, що відбулися зміни в схемах введення доз у межах основного курсу щеплень. Відтепер в Україні дозволили поєднувати Sinovac (CoronaVac) з AstraZeneca, Moderna або Pfizer.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: 23 грудня МОЗ дало старт бустерній вакцинації в Україні. Однак спочатку третє щеплення дозволили робити медикам і співробітникам будинків інтернатного типу.

Коментарі

Всі новини