Карта коронавірусу онлайн: які регіони в «червоній» і «зеленій» зонах

Центр громадського здоров'я (ЦГЗ) випустив онлайн-карту поширення коронавірусу в Україні, котра оновлюється щотижня за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Що показує карта коронавірусу онлайн

Щоп'ятниці Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проводить засідання й визначає рівень поширення коронавірусу в Україні. За підсумками засідання оновлюється онлайн-карта COVID-19.

Telegram Logo

На інтерактивній карті показано регіони та карантинні зони із червоним, помаранчевим, жовтим і зеленим рівнями обмежень. Дані про тимчасово окуповані території України відсутні.

Щоби визначити, до якої зони варто віднести той чи інший регіон, експерти дивляться на такі показники:

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
  • завантаженість у лікарнях не більш як 50% ліжко-місць;
  • проведення в середньому не менш як 24 тестувань на 100 тисяч населення на добу;
  • коефіцієнт випадків зараження на коронавірус не більш як 11%;
  • динаміка зростання випадків інфікування не більш як 11%.

Інтерактивна карта коронавірусу: які обмеження діють у зонах

Перехід до іншої зони відбувається в разі перевищення зазначених показників упродовж 5 днів поспіль. Карта поширення коронавірусу оновлюється в онлайн-режимі.

Обмеження в «зеленій» зоні

В областях і містах, які на онлайн-карті поширення коронавірусу потрапили до «зеленої» зони, мають стежити за тим, щоби кінотеатри були заповнені лише наполовину, у громадському транспорті використовувалися тільки сидячі місця, люди носили маски або респіратори та перебували на відстані не менш як 5 кв. м один від одного в громадських місцях і під час проведення заходів.

Обмеження в «жовтій» зоні

В областях і містах, які потрапили до «жовтої» зони на карті хворих на коронавірус, мають дотримуватися тих же правил, що і в «зеленій». Крім того, там заборонено відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку.

Обмеження в «помаранчевій» зоні

У «помаранчевій» зоні, крім обмежень, що передбачені для «жовтої», заборонено роботу хостелів, туристичних баз, фітнес-центрів. Крім того, у нічний час заборонено роботу розважальних закладів і ресторанів. Масові заходи можна проводити тільки за умови перебування не більш як однієї людини на площі 20 кв. м і не більш як 100 осіб у приміщенні або на вулиці.

Обмеження в «червоній» зоні

У «червоній» зоні заборонено роботу громадського транспорту, навчальних закладів, ресторанів і ТРЦ. У разі в'їзду із «червоної» до інших зон проходити тестування не потрібно, але перетин кордонів «червоної» зони можливий тільки на власному автомобілі.

Контекст. З 3 серпня почав діяти поділ країни на зони залежно від епідемічної ситуації в регіоні, що означає послаблення або посилення карантинних заходів у кожному регіоні окремо з огляду на ситуацію з COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини