Facebook Pixel

МОЗ анонсувало посилення «ковідних» обмежень для «жовтої» зони

Обмеження для «жовтої» зони карантину: які зміни пропонує МОЗ. Фото: unsplash / Markus Winkler

Обмеження для «жовтої» зони карантину: які зміни пропонує МОЗ. Фото: unsplash / Markus Winkler

Міністерство охорони здоров’я взялося за розробку та внесення змін до постанови щодо адаптивного карантину. Серед іншого МОЗ планує розширити карантинні обмеження для невакцинованих українців в областях, які перебувають у «жовтій» зоні епіднебезпеки.

Зміни будуть передбачати, що і в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України


Однак глава українського МОЗ не уточнив, коли саме громадянам слід чекати на зміни або яких конкретно сфер економки вони стосуватимуться. Наразі щеплення двома дозами («зелений» COVID-сертифікат) потрібен для працівників і клієнтів / відвідувачів лише в «червоній» зоні карантину. У «жовтій» зоні поки що достатньо «жовтого» сертифікату (про одне щеплення).

Telegram Logo

Контекст. За весь час пандемії в країні на COVID-19 захворіли 3 263 417 осіб; одужали — 2 2 684 584; 78 754 людини померли. Повністю імунізовані проти коронавірусу понад 9 млн громадян.

З 8 листопада українців певних професій почали відстороняти від роботи через відсутність у них щеплення проти коронавірусу.

Раніше цього місяця Міністерство охорони здоров’я виступило з ініціативою доповнити список професій, щодо яких вакцинація проти коронавірусу обов’язкова. Серед них медики, працівники місцевого самоврядування та комунальних установ.

Коментарі

Всі новини