Колишнього голову Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка, який фігурує у справі «Роттердам +», Інтерпол оголосив у розшук.
Про це джерело в правоохоронних органах повідомило агентству «Українські новини».
«Вовк у міжнародному розшуку», — сказало джерело.
Контекст
Підписуйтеся
- НКРЕКП ввела формулу «Роттердам+» у 2016 році. Тариф в Україні був прив'язаний до вартості вугілля на товарних біржах Нідерландів. Після цього почалися підвищення цін на електроенергію. У березні 2017 року Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало розслідувати змову при впровадженні формули.
- На початку серпня детективи відомства у рамках розслідування справи повідомили про підозру шести особам, у тому числі Дмитру Вовку і члену НКРЕКП Володимиру Євдокимову. Під підозру потрапили і співробітники ДТЕК. НАБУ і САП заявили, що не знайшли підтверджень поставок вугілля в Україну за формулою саме з Роттердама.
- 12 серпня Солом'янський райсуд Києва відпустив під заставу в 5 млн грн іншого фігуранта справи — колишнього начальника відділу НКРЕКП Тараса Ревенко. Наступного дня перший затриманий у цій справі Володимир Євдокимов, вийшов з-під варти під заставу. 14 серпня під заставу в 10 млн грн вийшов на свободу гендиректор «ДТЕК Східенерго» Борис Лісовий.
- Через два дні суд дозволив вийти на свободу під заставу в 9,6 млн грн і гендиректору «ДТЕК Мережі» Івану Гелюху. 20 серпня Солом'янський райсуд Києва відмовився заочно заарештовувати Дмитра Вовка, але САП оголосило його в міжнародний розшук. Наступного дня цей же суд відмовився заарештувати фігуратна у справі «Роттердам+» керівника підрозділу НКРЕКП Володимира Бутовського.
- А 5 вересня Солом'янський райсуд Києва дозволив заочно затримати Вовка.
Читайте також:

Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
партнерський матеріал
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки
Валерія Гудій
експерти
ТОП-5 Новин