Facebook Pixel

Fintech Farm Дубілета залучила $7,4 млн на запуск необанків у восьми країнах

Fintech Farm Дубілета залучила $7,4 млн інвестицій. Фото: Fintech Farm

Fintech Farm Дубілета залучила $7,4 млн інвестицій. Фото: Fintech Farm

Британська фінтех-компанія з українськими засновниками Fintech Farm залучила $7,4 млн інвестицій. Основними інвесторами є венчурний фонд Flyer One Ventures і фінтех-компанія Solid. У раунді також узяли участь африканський маркетплейс Jiji та фонди TA Ventures, u.ventures і AVentures Capital. Про це повідомляє Speka.media.

Компанія витратить залучені кошти на запуск необанків у восьми країнах у найближчі два роки. Дмитро Дубілет зазначив, що це будуть ринки в Африці та Азії. Першим із них стане Нігерія.

Співзасновник компанії Микола Безкровний пояснив цей вибір тим, що наразі в Нігерії доступ до кредитних карток від традиційних банків мають лише люди з доходом, вищим за середній. Відсотки за кредитами від цифрових банків і кредитних платформ у країні можуть перевищувати 100%. Fintech Farm планує охопити аудиторію, потреби якої не задовольняють традиційні банки, пропонуючи нижчі відсоткові ставки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Fintech Farm співпрацює з місцевими банками замість того, щоб отримувати власну банківську ліцензію. У кожній країні необанки матимуть різні назви, але однаковий дизайн і маскот — лева з бузковою гривою.

Додатково. Fintech Farm заснували співзасновник monobank Дмитро Дубілет, колишній M&A директор KPMG UK Микола Безкровний і засновник Middleware Олександр Вітязь.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У листопаді 2021 року компанія запустила в Азербайджані Leobank і випустила 100 тисяч карток.

Коментарі

Всі новини