Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Fozzy Group тестує власний цифровий банк

Fozzy запускає цифровий «Банк власний рахунок». Фото: AllRetail

Fozzy запускає цифровий «Банк власний рахунок». Фото: AllRetail

Корпорація Fozzy запускає інтернет-банкінг «Банк власний рахунок» і розробляє низку продуктів для логістики та e-commerce, повідомило видання dev.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

59973e18ea050fd51edfb04990fc6e0e.jpg

Зараз новий цифровий банк перебуває на етапі тестування. Його власником є банк «Восток», що входить до корпорації Fozzy.

На сайті банку пропонується кредитний ліміт у розмірі 100 тис. грн із пільговим періодом 62 дні та безлімітний бонус на покупки в магазинах корпорації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Отримати картку нового банку можна буде у відділенні поштової служби Justin.

Банк пропонуватиме систему бонусів, які нараховуються за покупки і якими можна розраховуватися в магазинах корпорації «Фора», «Сільпо», Ringo та турагенції Voyage.

Поповнення картки відбувається без комісії в «Сільпо» та поштовому відділенні Justin. Власники карток також отримають можливість безоплатних переказів і платежів, а також накопичення на окремому рахунку «Назбиратус».

У Fozzy Group повідомили, що розробленням софту для цифрового банку займається IT-підрозділ банку «Схід».

Тарифи нового банку, як порівняти з конкурентами

64372e50a4adad4d965c6c5f4b4a07bc.jpg

Додатково. Компанія «Восток Капітал», основним акціонером якої є «Фоззі Груп», оголосила про купівлю 80,74% статутного капіталу страхової компанії «Арсенал».

Одна з найбільших фінтех-компаній Казахстану Kaspi.kz виходить на український ринок. Вона купує 100% платіжної системи Portmone Group в української інвесткомпанії Dragon Capital.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини