Facebook Pixel

Фінал скандалу: Fozzy Group звільнила маркетолога Славу Баранського за антиукраїнські промови

Автор
В'ячеслав Баранський. Фото: Facebook

В'ячеслав Баранський. Фото: Facebook

Українська ритейл-мережа Fozzy Group заявила про звільнення директора з маркетингу одного зі своїх стартапів В'ячеслава Баранського. Він опинився в центрі скандалу через те, що позитивно відгукнувся про концерт російського співака Басти, а також уїдливо висловився щодо «сільської тупості» та «гідності» українців.

У повідомленні компанія заявила про те, що не поділяє позицію Баранського, висловлену ним у публікаціях, тому за підсумками зустрічі з маркетинг-директором керівництво мережі ухвалило рішення його звільнити.

«За підсумками зустрічі повідомляємо, що відсьогодні Слава Баранський припинив роботу в групі компаній Fozzy Group. Наші принципи залишаються непохитними, ми й далі працюватимемо для розвитку та добробуту суспільства загалом», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Контекст. Скандал із Баранським спалахнув після того, як надбанням громадськості стали його закриті сторіз у соціальних мережах. Там він підтримував російського виконавця Басту, жартував про Моргенштерна та «Плине кача», нецензурно висловлювався про вишиванки тощо.

Хоча Баранський оперативно «почистив» свої соцмережі — але «інтернет пам'ятає все». Фото: Instagram

Хоча Баранський оперативно «почистив» свої соцмережі — але «інтернет пам'ятає все». Фото: Instagram

Розлючені вчинком Баранського користувачі закликали до бойкоту Fozzy Group, зокрема, мереж магазинів «Сільпо» та «Фора». Водночас Баранського помилково сприйняли як маркетинг-директора всієї групи компаній. Пізніше у Fozzy Group виступили з роз'ясненнями, а Баранський оперативно вибачився в соцмережах (зараз вони недоступні через те, що рекламник видалив усі публікації та закрив доступ до своїх соцмереж).

Коментарі

Всі новини