Facebook Pixel

Banda відповіла на скандал із російськими креативниками і знову обурила соцмережі

Banda потрапила в новий скандал через росіян: соцмережі обурила відповідь агентства. Фото: Facebook / Banda

Banda потрапила в новий скандал через росіян: соцмережі обурила відповідь агентства. Фото: Facebook / Banda

Українська креативна агенція Banda Agency, яка розробила єдиний бренд країни Ukraine NOW, відповіла на обурення в мережі щодо своєї співпраці з російським комунікаційним агентством Setters.

Так, у Banda Agency заявили, що засуджують політику російської влади, однак агенція прагне ділитися досвідом із найкращими світовими агенціями. Крім того, ненависть на основі етнічної належності чи будь-яких інших ознак для компанії є неприпустимою.

У Banda також наголосили, що не співпрацюють із Setters на комерційній основі та не залучені до жодного спільного проєкту.

Telegram Logo

Однак така позиція спричинила нову хвилю обурення у Facebook. Низка користувачів зазначили, що на сторінці агенції вимкнено коментарі.

Користувачі іронічно зауважили, що агенція стверджує, що їй нема чого приховувати і вона «відверта й відкрита», однак однаково вимкнула коментарі.

Користувачі також наголосили, що рівень комунікації агенції потребує багато кращого.

Ба більше, у Facebook зазначили, що в агентстві Setters на стіні висить прапор так званої «Новоросії».

Однак замість того, щоб обмінюватися з іншими іноземними агенціями, Banda обрала саме російську.

Banda Agency співпрацює в Україні з такими брендами, як-от: Comfy, Puma, Work.ua, Лун, OLX, «Моршинська» та іншими. Вона також є партнером держустанови «Український культурний фонд», розробляла єдиний бренд України Ukraine NOW. Агенція брала участь і в інших держпроєктах, зокрема зі створення бренду Чорнобильської зони відчуження, айдентики міжнародної громадської ініціативи щодо деокупації Криму CRIME(A), під час презентації якої рішуче заявила про те, що Росія окупувала півострів незаконно.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини