В Офісі президента пояснили, чому змінили бренд Ukraine Now, та відповіли на критику

Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента

Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента

Перезапуск бренду Ukraine Now, який відбувся нещодавно, фактично став відновленням його роботи, а не зміною бренду, повідомила The Page прессекретарка президента Юлія Мендель, додавши, що робота над брендом держави впродовж року не проводилася через зміни в уряді, що призвели до ліквідації Міністерства інформаційної політики, яке й займалося розвитком бренду, а також через поширення COVID-19.

Новий логотип викликав різку критику користувачів соціальних мереж, які називали його «соромом» та іншими словами. Однак, на думку Мендель, зауваження у соціальних мережах є адекватною та правильною практикою щодо будь-якого продукту і завжди існують у суспільстві.

Telegram Logo
Quote«Свого часу логотип Ukraine Now теж отримував критичні коментарі. У демократичному суспільстві кожен має право на власну думку та власний смак», — пояснила вона.

Мендель також зазначила, що в Офісі президента та уряді не змінюють розроблений бренд і використовують напрацювання попередньої влади задля промотування України у світі. Зокрема, під час перезапуску використовуються графічні елементи, створені попереднім урядом, заради впізнаваності країни, покращення іміджу України у світі, боротьби з дезінформацією тощо.

Quote«На перезапуск бренду не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Ми щиро вдячні нашим міжнародним партнерам за допомогу у фінансуванні створення комунікаційного продукту та підтримку кампанії в соціальних мережах», — резюмувала Мендель.

Контекст. Раніше співробітники НАБУ провели обшук у приміщенні Міністерства інформаційної політики в рамках справи про тендер на 15 млн грн з просування бренду Ukraine NOW на телеканалі CNN. Тендер відбувся 2018 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини